Страх ме!!!Дайте ми кураж

  • 1 609
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 266
както вече са ти казали майките почивай си че после е тежкото,но защо все пак не отидеш на преглед,аз лично много се шашкам за такива неща.сега мисли хубави работи и спокойно.  bouquet

# 16
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Не се притеснявай ! Всичко ще бъде наред.  Peace

# 17
  • Мнения: 8 999
Нормално е да има съсирек, след като е имало кървене. Но щом кървенето е спряло, няма страшно. Ако отново прокървиш /без причина/, тогава веднага отиди на преглед.

# 18
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Всичко ще е наред! Само бъди спокойна!  Peace  Hug

# 19
  • Мнения: X
Цитат
не се притеснявай , по-добре гледай да си лежиш в леглото , колкото може повече , че тези последни седмици са много важни откъм почивка , както да се роди бебето когато му е времето, така и ти да си отпочнала за раждането и първите седмици поне , но все пак бъди внимателна и се наблюдавай. 
 
Aбсолютно съгласна съм. Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 17 592
Не се притеснявай, че самото притеснение може да ти докара проблеми.
Незабавно отиди на лекар.
Ако това е било от раничката, няма страшно. НО това може само лекар да каже. Твоето субективно усещане за бебето не е най- меродавния признак.

# 21
  • Мнения: 1 428
Според мен също е добре да потърсиш второ мнение.Не мога да си представя съсирек голям колкото орех и да е нормално newsm78
Аз също те съветвам да потърсиш второ мнение.Дано всичко да е ОК  Peace

# 22
  • Мнения: 512
И аз те съветвам да потърсиш второ мнение! Не бързай с притесненията, но все пак не омаловажавай положението. За твое спокойствие отиди и при друг лекар!
Леко раждане ти пожелавам.  Peace

# 23
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Мисля, че нямаш повод за притеснение, но все пак за твое успокоение може да потърсиш и 2-ро мнение Peace
Леко раждане Hug

# 24
  • Мнения: 518
По-добре е да си минеш без зелен чай Grinning Лягай да почиваш, щом нямаш болки и бебето мърда си мисля, че всичко е наред, но те съветвам утре да идеш на доктор, може при друг или при твоя, но иди - за да си по-спокойна. Това ще е от полза както за теб и таткото, така и за малкото бебче. Пожелавам ти леко раждане, когато му дойде времето  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт