Сок от ябълка?

  • 2 104
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 897
fabi_mimi , а как сте с коликите? Сокчето отразява ли се по някакъв начин на коликите на бебето ти?

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 87
Zorie,специално днес не съм забелязала някаква промяна,надявам се и занапред да няма.

# 32
  • Мнения: 2 897
Zorie,специално днес не съм забелязала някаква промяна,надявам се и занапред да няма.

Това е добре, дано и занапред да няма проблеми. Peace

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Не е ли малко бебето за сок? Дано не ти направи някакъв проблем с коликите.

# 34
  • Мнения: 1 062
Щом си решила да даваш - ок, ти си тази, която трябва да реши и съм убедена, че според теб това е най-доброто за детето ти. Само искам да ти кажа, че морковите запичат ( понеже някой беше споменал за моркови ).

# 35
  • Мнения: 5 940
Давам магданоз, девисил и целина и нямаме проблеми Laughing

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Давам магданоз, девисил и целина и нямаме проблеми Laughing
PeaceТе са много полезни.

# 37
  • София
  • Мнения: 15 215
Понеже в първия си пост си помолила за повече информация, ще ти кажа и моето мнение-на 2м. и 8 дни е бебето ти, много, много му е рано за сок.

Защо нашит … 4;им?

Има много теми по въпроса и в този форум, и в кърмаческия-в библиотеките и в "Най-често обсъжданите теми във форума".
Даването на сок Е захранване, а то е добре да започне най-рано на 4 навършени месеца, по-добре дори на 6 навършени.
Ти си решаваш, но моят съвет е засега да спреш сока.  
Аз самата дадох сок на бебето си когато беше на 2,5м. по съвет на педиатърката ни и поради липса на информация. Нямахме никакви проблеми, но го отчитам като грешка.
Peace

# 38
  • Мнения: 5 940
Давам магданоз, девисил и целина и нямаме проблеми Laughing
PeaceТе са много полезни.
Помайтапих се, отдавна давам зелени подправки. Просто ми стана интересна темата как е поставена...Нещо ми е лигаво, извинявам се за глупостите.

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 87
Здравейте,момичета.Благодаря на всички вкючили се в темата.Сока от ябълка го приема добре,дейстава и разхлабващо,което за мен е радост,имайки предвид проблема с акането.Но сок не й давам всеки ден,а през ден и то по 2 лъжички,не се отрази и на коликите.Дано и за напред да е така.Разбира се събирам и още мнения.До скоро и благодаря за съветите.Всичко е от полза.

# 40
  • Мнения: 4 447
Ще изчерпя цялата тема с това:

СОК НЕ СЕ ДАВА ПРЕДИ 11-12 МЕСЕЦА.

# 41
  • Мнения: 94
Аз му давах между храненията Laughing

# 42
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Между храненията  Peace

# 43
  • Мнения: 9 973
1ч. след хранене,но още ви е рано-ще ви почнат колики

# 44
  • Мнения: 56
между храненията

Общи условия

Активация на акаунт