Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 8 май 2008, 20:09 ч.
  • Преглеждания  2 369  Мнения  3  Онлайн  1
Отговори
  • Русе
  • Мнения: 446
Здравейте,
Днес бях на преглед и ми сложиха гиназол.И сега вечерта започнах да имам много неприятното усещане че ми се пикае постоянно,и едно много неприятно усещане.Въпросът ми е на някой случвало ли му се е след поставяна на Гиназол,дали е от него Cry

Реклама
# 1
  • София,Дружба-езерото
  • Мнения: 131
Гиназолът по принцип се предписва за гъбични инфекции.Аз в момента се лекувам с него, но освен сърбежа и паренето, неизменно съпътстващи гъбите, и като реакция след поставянето- друго не усещам.Незнам дали са ти казали, но той действа в продължение на три дни, така че през това време не трябва да поставяш вагинално нищо друго, както и да се въздържаш от контакти.
Успех с лечението! Peace

# 2
  • Варна
  • Мнения: 263
И на мен бяха ми го изписали, но не само, че не ми мина от него и след три дни, но получих още по-изявени симптоми на гъбична инфекция - парене, щипене и т.н., а преди това не бях чак така зле.

# 3
може да си получила някаква алергична реакция, виж в листовката какви за нежеланите реакции. иначе аз съм се легувала с гиназол и нямам никакви проблеми. веднага облекчава болката.

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт