Отложен старт на съдомиялна?

  • 2 033
  • 6
  •   1
Отговори
  • все тук
  • Мнения: 1 716
С риск да ми се скарате за поредната тема (но в архива не намерих отговор на този въпрос)... та отскоро имам съдомиялна - Wirlpool ADP 4736 - но нещо не мога да се справя с отложения старт. Уж правя всичко според инструкциите, а тя не тръгва.
Молбата ми е, ако има някоя мама с такава (или подобна) миялна, да сподели опит.

# 1
  • Мнения: 284
 Моята има отложен старт,но е мидея-предполагам,4е всички са на един принцип.Нагласям програмата,после натискам отложения старт след колко часа реша да се включи миялната и накрая натискам старт.Започва да мига нагласения час-това е.Дано съм го обяснила правилно.

# 2
  • Мнения: 8 999
Да, важно е да натиснеш и бутон "СТарт" накрая - след като си избрал програмата и часа за пускане. Аз веднъж не го бях натиснала и си помислих, че миялнята се е развалила.

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Може би е от старт бутона Simple Smile На моята няма и се стратира със самото затваряне на вратата, но пералнята ми е на обратния принцип и доста сутрини съм я заварвала с мръсните дрехи вътре, просто защото вечерта съм я програмирала и съм забравила да натисна старта ooooh!
А, също така, програмата се анулира, ако преди да започне да работи, е спирал токът. Ако вече е започнала да мие/пере, запомня докъде е стигнала и когато дойде токът, си продължава.

# 4
  • Мнения: 2 591
Моята има отложен старт,но е мидея-предполагам,4е всички са на един принцип.Нагласям програмата,после натискам отложения старт след колко часа реша да се включи миялната и накрая натискам старт.Започва да мига нагласения час-това е.Дано съм го обяснила правилно.

 Peace

пробвай пак и сподели резултата после  Wink

# 5
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Момичета, благодаря ви за отговорите. Явно наистина е било от Старт бутона. Натиснах го след въвеждането на часа и всичко е ок. Поздрави.  Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 4 397
Добре, че прочетох темата имаме нова пералня на няколко месеца и 3-4 я пробвам на отложен старт, ама нагласям само програмата и след колко време да тръгне, ама старт бутона не натискам  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт