Моля, помогнете - нуждая се от донор

  • 2 039
  • 33
  •   1
Отговори
Най - голямото ни желание с моя съпруг е да си имаме наше дете. Правим опити от няколко години, но се оказа, че при мен нещата никак не са наред. За да ни се случи и на нас това щастие се нуждаем от подкрепа - имала раждане жена до 35 години да дари собствена яйцеклетка. Даряването по закон е безвъзмездно, но чрез клиниката, където могат да бъдат дарени яйцеклетки, ще бъде заплатена немалка сума на донора за отделеното време и извършените манипулации.
Ако някой може да помогне, нека ми пише във форума или на е-mail:vicktoaria@gmail.com - това ми е последната надежда.

# 1
  • Мнения: 6 441
Миличка,дано всичко да се подреди.
А в тези клиники нямат ли дарени яйцеклетки? newsm78

# 2
  • Мнения: 2 531
Аз определено не ставам за донор , но принципно- има ли някакви изисквония за съвместимост и т.н.? И интересно ми е дали се подбират по някакъв начин донорите- в смисъл наследствения материал / със сигурност не искаш донор циганка/!

# 3
  • Мнения: 6 441
Е,най-вероятно се правят някакви изследвания.  Peace А в кои клиники се извършва подобно нещо?Аз за даряване на яйцеклетки не бях чувала.За сперма-да,но за яйцеклетки..

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 576
vicktaria, ето тука има много жени, които искат, но за съжаление трудно отделят пари за инвитро и може да си помогнете взаимно http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&board=8.0

# 5
  • Мнения: 622
Искрено се надявам мечтата ти да се сбъдне Praynig Praynig Praynig  Hug

# 6
  • Мнения: 7 723
Не разбирам... Thinking
Тази яйцеклетка няма ли да иде пак в клиниката, където ще я оплодят?
В такъв случай какво от цената спестяваш?
...и още...как ще вземеш яйцеклетка от непозната за теб жена?
Само на доверие ли?
...уфффф, дано намериш помискренно се надявам  Praynig

# 7
  • Мнения: 4 335
Искрено се надявам мечтата ти да се сбъдне Praynig Praynig Praynig  Hug
Peace

# 8
  • Мнения: 2 522
Не разбирам... Thinking
Тази яйцеклетка няма ли да иде пак в клиниката, където ще я оплодят?
В такъв случай какво от цената спестяваш?
...и още...как ще вземеш яйцеклетка от непозната за теб жена?
Само на доверие ли?
...уфффф, дано намериш помискренно се надявам  Praynig

Ех, Руске , хич не си наясно с тези неща, но пък си много компетентна в други като те чета Laughing
Донорство на репродуктивни клетки - яйцеклетки и сперматозоиди може да се извърши само чрез АРТ клиника /инвитро клиника/. Там хората си знаят работата.

Само дето не разбрах, защо се търси жена , която да е раждала. Раждането на здраво дете в предишен момент не е гаранция за качеството на яйцеклетката в настоящия.

Както те е посъветвала Пуканка - виж в www.zachatie.com

# 9
  • Мнения: 9 973
успех ти желая и аз

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз ти желая успех  Praynig

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 10 345
Успех, дано след време се похвалиш с едно здраво и хубаво бебенце  Praynig

# 12
  • Мнения: 1 428
Успех, дано след време се похвалиш с едно здраво и хубаво бебенце  Praynig
Peace

# 13
Не разбирам... Thinking
Тази яйцеклетка няма ли да иде пак в клиниката, където ще я оплодят?
В такъв случай какво от цената спестяваш?
...и още...как ще вземеш яйцеклетка от непозната за теб жена?
Само на доверие ли?
...уфффф, дано намериш помискренно се надявам  Praynig

Не става дума за спестяване на някаква цена, а за единствен възможен вариант.
А подбор на донора се извършва в клиниката - за здравословно състояние, кръвна група, етническа принадлежност също. Сами не можем директно да осъществяваме контакт с донора, защото анонимността между донор и получател е абсолютно задължителна.

Миличка,дано всичко да се подреди.
А в тези клиники нямат ли дарени яйцеклетки? newsm78

Няма и това е големия проблем, затова ни посъветваха да се опитаме ние да си намерим.

# 14
  • Мнения: 4 965
А темата има ли нещо общо с онази, в която се търсеше сурогатна майка? Много е сходен стилът ти на писане...

Общи условия

Активация на акаунт