Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора

Моми4ета попаднах на тези пюрета и купих на мойта капризна Габи,хареса ги,особено плодово манго.Давали ли сте от тях и какви са впе4атленията ви.
Цитирай

Стара Загора

Моя приятелка дава от тях на синът си и той е малко по-капризен към храната,но тези пюрета ги яде с апетит  Peace
Цитирай

pamsi,Габи е много капризна,но тези ги хареса.
Цитирай

И моите впечатления са добри. Peace
Редовно купувах от тези пюрета за сина си- не само защото много ги харесваше, а и защото бурканчетата са с винтова капачка и са подходящи за детската кухня в последствие.
За съжаление май имат само плодови пюрета в асортимента си.
Цитирай

Хасково

На коя фирма са тези пюрета и кой/къде ги произвежда? Споделете и цената!
Цитирай

София

повечето деца ги харесват, защото са с много захар и нишесте. вижте етикетите.  давала съм, но умишлено рядко. мисля, че бяха чешки.
Цитирай

Ланкър, планините Овнерог

повечето деца ги харесват, защото са с много захар и нишесте. вижте етикетите.  давала съм, но умишлено рядко. мисля, че бяха чешки.

На мен ми слепна устата, като пробвах едно. Как няма да ги харесат децата. Съмнително евтини ми се виждат, та им вярвам.
Цитирай

BG

чешки са и цената им е 97 ст. в Билла. Имат само плодови и са прилични. Аз ги давам и не съм получила възражения
Цитирай

Бургас

Давла съм няколко пъти,но последното което взех при отварянето опръска всичко наоколо и беше развалено.
Цитирай

Mediterraneo

Дъщеря ми много обичаше манго и ягода.
Цитирай

София

Давала съм - не са лоши, особено това от манго. Но това от ягода е прекалено сладко, само веднъж го купих  Peace
Цитирай

някъде там

не бях чувала и виждала, но ще ги потърся за проба в нашта Била  Peace
Цитирай

Варна

Давала съм,не са лоши.
Цитирай

София

и двете ми деца ги обожават, особено манго, ягода и комбинираното (морков с картоф и ябълка - синът ми). дъщеря ми е супер, ама супер капризна, но тези пюрета си ги яде с апетит. в супермаркет вмв са на 1.10лв. не ми се е случвало развалено да купя до сега, а редовно взимам.  Hug
Цитирай

София

не бях чувала и виждала, но ще ги потърся за проба в нашта Била  Peace
и аз също
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора