КАКВО ДА ИЗБЕРА?

  • 2 476
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
От 3 мес. правя ремонт и стигнах до подовата настилка,но не мога да избера ПАРКЕТ или ЛАМИНАТ.

# 1
  • Мнения: 111

Ако имаш възможност по-добре паркет, но пък иначе и ламината е добре( ние имаме от 5 години и не е мръднал).

# 2
  • Мнения: 71
И ние сме с ламинат,също съм доволна.

# 3
  • Мнения: 52
И ние сме с ламинат в спалните, но при първа възможност ще сложа
паркет или дюшеме.

# 4
  • Мнения: 756
паркет е по-добре , ако имаш възможност, винил също е добре-прецени си ако имаш малко дете сложи нещо по -евтино , докаго израсте

# 5
  • Linz
  • Мнения: 11 619
В Нашият дом има същата, вече много голяма тема.

# 6
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
паркет
ламината в краен случай ...

# 7
  • София
  • Мнения: 553
Аз съм за паркета - вече има много голям избор и откъм видове, както и доста оригинални начини на подреждане. Мисля, че и от към качество паркета също има по-дълъг живот от ламината.

# 8
  • Мнения: 20
Взех решение,ще сложа паркет.Току що в офиса колежка  изпусна кристална ваза с цветя и стана дупка в ламината Shocked.Това дойде съвсем на време. Сега запо4вам да търся паркет.


# 9
  • Мнения: 4 406
И аз съм до този проблем, и аз правя ремонт и ще събирам мнения

# 10
  • Мнения: 1 844
определено качественият естествен паркет е по-доброто решение от ламината,но си има и минуси.ламинатът е евтин,седи добре,слага се бързо и лесно.с паркетът е доста по-сложно,доста е скъпо самото поставяне,а и става по-бавно.

# 11
  • София
  • Мнения: 71
Моля, обяснете ми защо предпочитате паркет пред ламинат? Има богат избор хубав ламинат, седи много красимо, а и може да се мие без проблем. В предишния ми дом паркета стана на нищо от миене, въпреки, че беше здраво лакиран. Какви според вас са предимствата на паркета, съответно и минусите, и обратно - на ламината?

Последна редакция: пт, 09 май 2008, 18:13 от Grizanka

# 12
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз съм за ламината, в 2 стаи вкъщи вече сложихме. Но в други две стаи имаме паркет, в едната стая има дървеници и вече целия е станал на дупки от тях.

# 13
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Моля, обяснете ми защо предпочитате паркет пред ламинат? Има богат избор хубав ламинат, седи много красимо, а и може да се мие без проблем. В предишния ми дом паркета стана на нищо от миене, въпреки, че беше здраво лакиран. Какви според вас са предимствата на паркета, съответно и минусите, и обратно - на ламината?

ламината дрънка на кухо, изглежда синтетично, пластмасов е отгоре, няма как да го наредиш освен в стил дюшиме ... хубавите му страни са ги написали.
паркета изглежда по-добре, усеща се по-добре ...

# 14
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Аз ще ти кажа защо НЕ паркет, то нашия е нещо средно м/у паркет и дюшаме. Мразя гоооо!  #Cussing out
Нареден по учебник, но се оказа недобре изсъхнал- поду се. Изсъхна- оправи се, но взе да скърца ужасно, редовно будехме бебето.
В стария ми апартамент пък имаше по 2 см луфтове от старост, не е истина като го махнахме какви чудеса открихме отдолу + колония хлебарки....
Родителите ми са с ламинат от 7 години- изглежда си като нов и е удоволствие да го чистиш. Особено ако излееш нещо- един парцал и готово, а в паркета неминуемо ще ти попие...а ако е мазно  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт