Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.


Мнения: 72
Преди седмица един следобед дъщеричката ми беше много сънлива и повърна 2 пъти, на следващия ден взе да дига температура и силно зачерви гърлото. Предписаха и Цефзил и след 3 приема започна разтройство. Изписаха и Терцеф. За първи път взема антибиотици. Освен разтройство изхождаше и само безцветна слуз, имаше силни стомашни спазми  и червата и къркореха ужасно, което продължи няколко дена. Въпроса ми е това разтройство в резултат на чревна инфекция ли е или алергия от Цефзила. Предварително Ви благодаря за отговора!
« Последна редакция: пт, 09 май 2008, 13:08 от limoni »
Цитирай


Мнения: 5 760
Прилича повече на инфекция, но не е задължително да е чревна. Много вирусни инфекции могат да имат такава клиника.
При разтройство от антибиотик клиниката не е така тежка. Просто има по-редки изхождания.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.