Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

В долината на голямата река

Здравейте, интересувам се къде провеждат курсове за стюардеси, колко време продължават, всичко необходимо за тях  и съответно колко струват. Моля, всички, които имат някаква информация да ми отговорят.
Предварително благодаря на всички, които ще ми помогнат!
Цитирай

София

Попитай в Институт по въздушен транспорт - тел. 9424123

http://www.aviation.bg/BG/Contacts.htm
Цитирай

Варна

Луничке, мисля, че ако те наемат към дадена авиокомпания, те си те обучават. Моя приятелка кандидатства наскоро, одобриха я (без да е имала опит като стюардеса преди), обучиха я, мина разни тестове и изпити и сега започва да лети.

Успех в тази интересна професия! Peace
Цитирай

София, България

Информативно, че ми стана интересно - колко горе долу плащат?
Цитирай

Cофия

Самите курсове знам, че са доста скъпи - въртят ми се някакви 2000, ама дали лева или евро newsm78
За София - някъде в Дружба се провеждат
Цитирай

Варна

мона лиза, не знам точна сума, но основната заплата е нормална (мисля, че не повече от 500 лв.), но отделно се заплащат командировъчни и други "надбавки". Ще се поинетересувам за нещо по-конкретно.
Цитирай

наскоро гледах един сайт, но не знам със сигурност дали беше за дубайските или някви аеролинии в този район...та там си пишеше, че май те ти провеждат курса, а иначе съм сигурна, че заплащането е според компанията с която летиш
Цитирай

Сестра ми изкара такива курсове и работи миналото лято. Сега си търси работа, но нещо не й се обаждат и е притеснена, защото губят давност след време.
Цитирай

Преди време имаше тема за стюардеси. Масово беше мнението,че ти трябват стабилни връзки.
Цитирай

The new Earth

Курсове за стюардеси
Искам да стана стюардеса-има ли между нас такива
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.