Къщичка за игра

  • 740
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 441
Мнения за ето тази къщичка?Как ви се струва?

http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=2324

# 1
  • Мнения: 56
Като за 22лв., става.

# 2
  • Мнения: 371
ние имаме подобна,издържа учудващо дълго време,като лятото я изкарвам на тревата на двора
играеше си в нея и като по-малък и сега също
имай впредвид ,че е доста обемна и заема мн.място Simple Smile

# 3
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
ние също имаме подобно, много игра в нея, все още се държи къщичката. също я изнасям на двора, дъжд, слънце, вече почти две години е здрава

# 4
  • София
  • Мнения: 44 014
Ние имаме нещо подобно но от плат(тъничък като шушляче, абе малко тип палатка), но има и на пода плат, от Джъмбо за 39 лв...Сгъва се мн компактно.
То всъщност е направено, като уж поща от едната страна, куклен театър от другата и сергия за плодове и зеленчуци от третата, от четвъртата врата...
Има си и часовничета със стрелки 2 бр...но на единия вече му ги изтръгна...

И много играе детето вътре голям кеф е...и още е здрава въпреки тормоза му върху нея.

# 5
  • Мнения: 1 477
Хубава е къщичката.Особена ,ако има и място ,където да я сложиш.

# 6
  • Мнения: 3 698
Ние имахме подобна и малката много си я харесваше, бях изрязала дунапрен за отдолу и дори на няколко пъти заспиваше в нея.Нашата /струва ми се  и тази за която питаш/беше от мушама и лесно се скъса покрай прозорците /но и лесно я залепих с прозрачно тиксо/, издържа доста, но накрая две пръчки поддадоха /конструкцията беше от пластмасови кухи пръчки/ и това й беше живота...
Според мен си заслужава, защото децата се радват, сега племенничката ми, която е на 4 г. има такава и също много си я харесва.

# 7
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Съседите ми имат такава. Децата много я харесват, но когато аз веднъж се мушнах при тях и щях да загина от задух.

# 8
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 332
Съседите ми имат такава. Децата много я харесват, но когато аз веднъж се мушнах при тях и щях да загина от задух.

Точно.

Имаме същата в други цветове. Вътре е сауна, а и малката(вече голямата  Wink) не се заиграваше. Но виж за закачалка става  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 3 634
Утре съм в Джъмбо и без друго ще я огледам по-внимателно. Крехка ми се стори предният път.  newsm78

# 10
  • Мнения: 1 237
Ние имаме същата.Малката играе в нея вече година и половина.Има само леко закъсване там където свършва вратата,но не е болка за умиране.Пък и за тази цена няма какво  повече да очакваш.Дъщеря ми я си я обича много.

# 11
  • Мнения: 3 634
Гледах ги днес пак. Имаше като този от снимката, но в други цветове. Наистина прилича на мини-сауна и конструкцията е ок за едно дете. Аз понеже исках да взема за детската градина и за там е крехка.

Общи условия

Активация на акаунт