Варненки с кичури.......

  • 8 909
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 166
Да разбрах те.Благодаря  bouquet

# 16
  • Мнения: 232
Да разбрах те.Благодаря  bouquet

 Party
йеееееее... супер  Hug
ако ходиш там пиши отзивите какви са  Blush

# 17
  • Варна
  • Мнения: 315
Миналото лято и аз бях пускала такава тема. И ми препоръчаха салон "Мето", аз ходих, но тъй като не ми беше израсло всичко от къносването ми препоръчаха да не си правя щото нямало да станат. Sad
Та това лято вече съм готова за кичури и аз се чудя къде да ходя. Мислих си пак за този салон, но май го няма на същото място. Някой има ли прясно инфо къде е салона и как е към днешна дата. И въобще се надявам в темата да пишат още доволни от своите фризьори варненки правили си кичури. Дори се чудя дали да е руси кичури с блондор или с боя. На някой места правят и с боя, но какъв най-светъл цвят се получава не знам. newsm78
 Hug

# 18
  • Мнения: 606
Аз си ги правих в студио "Дързост и Красота" във Владиславово.Останах страшно доволна.Вече няколко пъти си ги правя там.Прави ми ги едно момче,Чочо се казва,много е добър Wink
Където и да съм ходила от там останах най-доволна.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 315
Мерси Angel_Face, малко ми е далеч, но ще се разходя щом си струва.  bouquet

# 20
salona na meto se namira pak na general stolipin no na nomer 50,po nagore ot predniq i naistina koito si napravi kakvato i da e procedura tam ostava dovolen,vsichki friziori rabotqt strahotno az sum mnogo dovolna,no ako nqkoi e reshil da se zapishe pri Meto da da vzima telefona da zapisva 4as shtoto zapisva za 2-3 meseca napred.tel: 601874

# 21
Колко струват кичурите там? Аз ще си правя към края на месеца.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 692
Абе и аз нещо съм се засилила да си правя кичури пак.  newsm78

# 23
ki4urite sa mislq 25-30lv,postrigvane 15+izduhvane Simple Smile samo izduhvane 12,mujko postrigvane 8,raboti s hubavi produkti za kosa nz drugo kakvo moga da dobavq

# 24
  • Мнения: 73
 С две ръце за Angel Face на ул. "Съборни" 4, зад историческия музей. Фризьоката се казва Цвети. Невероятно добър професионалист. Всички ходим при нея Peace Peace Peace

# 25
  • Мнения: 166
Аз също ходя (вече) при Мето след обезцветяването,но той винаги ми отказва да ми направи кичурите заради които се подложох на всичко това.При друг фризъор не искам да ходя,защото някакси им нямам доверие.А Мето е просто велик!..........И резултата след обезцветяването е доста скъсена коса,в не много добро състояние,без кичури ..........и от днес боядисана отново в тъмен цвят Simple Smile

# 26
kude si se obezcvetqvala pri meto li ? toi kak da e ne nakusva kosi i ot tazi gledna to4ka ne e iskal da ti napravi ki4uri,sled obezcvetqvane e ubiistveno ako si napravish ki4uri zashtoto se izpolzva mnogo silen izvetlqvasht preparat  koito moje da ti stopi i nakusa kosata.Sigurna sum 4e tozi cvqt s koto si sega ti otiva mnogo  :)4ao  

Общи условия

Активация на акаунт