Кога за първи път видяхте съкровището си на УЗИ?

  • 2 012
  • 46
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 292
според мен няма опасност от облъчванив - защото това не са лъчи а доколкото разбирам звукови вълни ...
опасността е че ако не си намериш на време свестен лекар може да не ти направят добре всички изследвания и да не те проследят както трябва - все някой нещо ще пропусне.
Аз ходя в една клиника, лекарите се сменят, но папката с изследванията се съхранява и изучава от всеки който ме преглежда. Има точен план на действие: всеки 4 седмици - консултация, мерене, теглене, кръвно, урина, ултразвук ... всеки втори път кръвни проби, хормони ако се налага,  преди 2 месеца ми взеха проби за хламидии, токсоплазмоза и хепатит и други болести които ги интересуваха и ще повторят изследванията по-нататък. От 8 мата седмица ми се води мутерпас -а и се записват всички данни вътре за семейни болести, разширени вени и др, в 22 седмица е назначен втори скрининг - на органите на бебето дали са ОК, Организират се редовно безплатни целодневни инфо-сесии за бъдещи родители с лекции на различни теми - могат да се посещават кои да е лекции.
Така че наистина е важно да си намериш добър лекар и да гледаш да си върши работата. Успех  Wink

# 46
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
не се притеснявай опасност от облъчване няма ,а  Вивита много добре ти обясни разликата
според мен няма опасност от облъчванив - защото това не са лъчи а доколкото разбирам звукови вълни ...

Общи условия

Активация на акаунт