Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте майчета!
Имам два въпроса, на които търся отговорите при вас.
Днес карах ролери в парка докато бутах количката и се замислих, дали умората при активно спотруване може да повлияе върху количеството на кърмата? Може и да ви се стори глупаво питане, но мен ме вълнува всичко, което може да повлияе върху кърменето!
Бебенцето ми е на 40 дена и преди няколко дни престана да се буди нощно време за ядене. Трябва ли да се изцежам и как да регулирам количеството без да нарушавам лактацията?Колко време да изчакам за да съм сигурна,че не е случайност,това че е пропуснала нощното хранене?
Цитирай

София

Кърмене и спорт
спорт и кърмене......?
Хранене, спорт и отслабване по време на кърмене
кърмене и спорт
Цитирай

София

А дали и по въпроса с нощното хранене или по точно със спирането му, ще ме осветли някой?
Цитирай

Карлово

ами, няма правило за нощното кърмене. Дъщеря ми спря да се буди на 2-3 месеца, на 5 поднови събужданията и така до 1г и 6м. Синът ми засега също спря да се буди отскоро, но очаквам включване покрай зъбоникненето.
Ако лактацията ти вече се е нормализирала, няма нужда да се изцеждаш. Има вероятност вечер да ти се препълва гърдите, щом само от няколко дни не суче нощем бебо, тогава просто изцеждай за облекчение по малко.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.