Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кулинария
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 34 отговора

Велико Търново

здравейте!
искам да ви попитам на колко градуса и колко време пържите кюфтетата във фритюрника,защото на мен винаги са ми изпечени отвън и сурови отвътре... Rolling Eyes
благодаря
Цитирай

Плевен

Рядко пържа и то на тиган. Когато са врели изглеждат като твоите. После,поизстинали , не са сурови вътре.
Цитирай

Балчик

не пържа кюфтета във фритюрник, само на тиган. Намали температурата.
Цитирай

София

И аз пържа кюфтета само в тефлонов тиган на умерена температура.Никога не съм имала сурови кюфтета....
Цитирай

Разград

Аз пък не ги пържа,а ги пека във фурната,на грил.
Цитирай

София - Рим и обратно

Никога не съм ги пържила във фритюрник. Изобщо не ги пържа, пека ги в тава или на тиган без мазнина. На слаб огън.
« Последна редакция: пт, 09 май 2008, 21:09 от ЛЮБИМА »
Цитирай

Разград

Никога не съм ги пържила във фритюрник, а само в тиган.
Цитирай

Пловдив

Никога не съм ги пържила във фритюрник. Изобщо не ги пържа, пека ви във тава или на тиган без мазнина. На слаб огън.
Цитирай

София

На тиган или на скара ги правя. Явно температурата на фритюрника е била висока.
Цитирай

Бургас

Thinking  да не са много големи или обемисти  или е  малко времето им на фритюрника
Аз ги правя на тиган ,но щом ти за по-лесно и бързо пробвай варианта на скара или на фурната щом там не се получава  Peace
Цитирай

Велико Търново

благодаря много за отговорите.и аз ги изпържих в тигана и станаха мн хубави...е явно ще си ги бучкам до печката  Mad а на фурна имат ли разлика?никога не сам опитвала  Rolling Eyes
Цитирай

Разград

благодаря много за отговорите.и аз ги изпържих в тигана и станаха мн хубави...е явно ще си ги бучкам до печката  Mad а на фурна имат ли разлика?никога не сам опитвала  Rolling Eyes

Много отдавна не съм яла пържени кюфтета и съм забравила какви са на вкус,но на фурна много ни харесват.Не вярвам да е голяма разликата.
Цитирай

София

Аз почнах да ги правя в микровълновата.
Стават разкошни
Цитирай

Някъде на път....

Аз ги правя само на фурна - супер са!  Peace
Цитирай

В. Търново

Аз почнах да ги правя в микровълновата

Ъ, това пък как става  newsm78 Не съм почитател на този тип готвене, ама това ми прозвуча като за работещи жени. Открехни тайната, плийз   bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 34 отговора