Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама

за кюфтетата

• 9 май 2008, 18:17 ч.
  • Преглеждания  3 158  Мнения  34  Онлайн  1
Отговори
  • Велико Търново
здравейте!
искам да ви попитам на колко градуса и колко време пържите кюфтетата във фритюрника,защото на мен винаги са ми изпечени отвън и сурови отвътре... Rolling Eyes
благодаря

Реклама
# 1
Рядко пържа и то на тиган. Когато са врели изглеждат като твоите. После,поизстинали , не са сурови вътре.

# 2
  • Балчик
не пържа кюфтета във фритюрник, само на тиган. Намали температурата.

# 3
  • София
И аз пържа кюфтета само в тефлонов тиган на умерена температура.Никога не съм имала сурови кюфтета....

# 4
  • Разград
Аз пък не ги пържа,а ги пека във фурната,на грил.

# 5
  • София - Рим и обратно
Никога не съм ги пържила във фритюрник. Изобщо не ги пържа, пека ги в тава или на тиган без мазнина. На слаб огън.

Последна редакция: пт, 09 май 2008, 21:09 от ЛЮБИМА

# 6
  • Разград
Никога не съм ги пържила във фритюрник, а само в тиган.

# 7
  • Пловдив
Никога не съм ги пържила във фритюрник. Изобщо не ги пържа, пека ви във тава или на тиган без мазнина. На слаб огън.

# 8
  • София
На тиган или на скара ги правя. Явно температурата на фритюрника е била висока.

# 9
  • Бургас
 Thinking  да не са много големи или обемисти  или е  малко времето им на фритюрника
Аз ги правя на тиган ,но щом ти за по-лесно и бързо пробвай варианта на скара или на фурната щом там не се получава  Peace

# 10
  • Велико Търново
благодаря много за отговорите.и аз ги изпържих в тигана и станаха мн хубави...е явно ще си ги бучкам до печката  Close а на фурна имат ли разлика?никога не сам опитвала  Rolling Eyes

# 11
  • Разград
благодаря много за отговорите.и аз ги изпържих в тигана и станаха мн хубави...е явно ще си ги бучкам до печката  Close а на фурна имат ли разлика?никога не сам опитвала  Rolling Eyes

Много отдавна не съм яла пържени кюфтета и съм забравила какви са на вкус,но на фурна много ни харесват.Не вярвам да е голяма разликата.

# 12
  • София
Аз почнах да ги правя в микровълновата.
Стават разкошни

# 13
  • Някъде на път....
Аз ги правя само на фурна - супер са!  Peace

# 14
  • В. Търново
Аз почнах да ги правя в микровълновата

Ъ, това пък как става  newsm78 Не съм почитател на този тип готвене, ама това ми прозвуча като за работещи жени. Открехни тайната, плийз   bouquet

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт