Какъв цвят бяха очите на бебетата ви при раждането?

  • 6 465
  • 124
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 408
Роди се с мътни синьо-сиви очи.Сега е със сини, но не знам дали ще останат такива. Rolling Eyes
Моите са сини, на баща й са кафяви- ще става борба между гените  Simple Smile

# 46
  • София
  • Мнения: 4 588
Бяха мътно сини, сега се кафеникави, но на светлина леко зеленеят, по-скоро са пъстри... Не мога точно да определя цвета. Иначе аз съм със сини, а баща му със кафяви и вероятно и той ще е като него. Едва ли ще мога да го преборя. Grinning

# 47
  • Мнения: 266
Моя Жорко се роди с черни очи,като маслинки,а сега е със сини(поне това взе от мен Mr. Green)

# 48
  • Мнения: 991
Нашето момиченце се роди със сиво-сини очи и червеникава коса. Понеже е много беличка сега си изглежда направо блондинка Simple Smile Което е странно, защото и двамата с баща и сме тъмнооки и тъмнокоси, вярно и двамата сме с доста бяла  кожа. Но ще видим - четох, че цвета на очите се стабилизира към 9-тия месец, а на косата пък доста по-натам. Най-рано към годинка.

# 49
  • Мнения: 2 090
Бяха сиво-сини. Сега са кафяви.
yes thumbsup

# 50
  • София
  • Мнения: 2 883
Роди се със светло сини, акушерките не вярваха как така са му толкова сини Laughing Така си и останаха, но и таткото е с такива и аз съм със  сини Wink

# 51
  • София
  • Мнения: 631
И двете се родиха със сини очи и такива си им останаха.

# 52
  • Мнения: 1 477
Роди с много тъмно кафяви(дори черни).В момента са му светлокафяви.

# 53
  • Мнения: 4 406
бяха и още са сивички

# 54
  • София
  • Мнения: 12 554
Сини, сега са зелени.

# 55
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Много тъмно виолетови. Сега е със светло сини, като метличини!

# 56
  • Мнения: 3 312
роди се със светло сини очи и потъмняха сега е с тъмно кафяви ... почти черни  Hug

# 57
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
На синът ми бяха тъмно сини-сега са тъмно кафеви. Дъщеря ми се роди със сини-сега са и пъстри

# 58
  • София
  • Мнения: 1 524
Роди се със синьо-сиви очи - за сега са прекрасно сини.

# 59
  • Мнения: 9 973
тъмно сини,сега синьо-сиви

Общи условия

Активация на акаунт