Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 62 отговора

Анкета

На колко години се научиха децата ви да си завързват връзките на обувките сами?

Въведи твоя глас

Варна

На колко години се научиха децата ви да си завързват връзките на обувките сами?
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

не си спомням точно, но мисля че е била около 5.5-6 годишна.
Цитирай

София

На около 4 години.
Цитирай

Спомням си с абсолютна точност, защото е свързано със събитие, което няма как да не помня. Малката беше с баща си в болницата за втората си операция и той там я научил да връзва връзки. Била е на тъкмо навършени четири годинки.
Цитирай

в зоната на здрача

Хм..,моя син е на 6 и още не може да ги връзва,май се помотва..  Thinking
Цитирай

София

В момента моят син е на 5 години, и определено не може сам да се справи с връзките на обувките си.
Цитирай

No Line On The Horizon

Скоро се научи, т.е. на 6 г.
Цитирай

София

Отговорих "на 8", защото се надявам дъщеря ми тази година да овладее тайните на това магическо изкуство. Синът ми още не може /през септември навършва 7/.
Цитирай

София

Дияна още не може. Но и няма обувки с връзки. Може да върже панделка, така че може би връзките няма да й се опънат.
Аз си спомням, че като малка връзвах връзките на всички хлапета от групата си в детската градина Smile
Цитирай

Кацнала на едно дърво.

Моят е на шест, не съм го учила още.  ooooh!Купуваме му все обувки с лепки. Ще го хвана тези дни да го науча, един ден ще му дойде като харизано.  35
Цитирай

Варна

Отговорих "на 8", защото се надявам дъщеря ми тази година да овладее тайните на това магическо изкуство. Синът ми още не може /през септември навършва 7/.
и аз така отговорих:-)
Цитирай

тъкмо щях да помоля за допълнителна опция  35 35 35
Ужас! Сега разбирам защо големите момчета тежкарски не си връзват кецовете. Дойде ми на главата.
Цитирай

sofia

уф голямата е ве4е на 10г и още не може да си връзва обувките,но като се замисля аз и не и купувам обувки с връзки.все си мисля 4е и сама ще се нау4и.
Цитирай

София

Дъщеря ми лятото ще навърши 7г. и скоро започнах да я уча и на това.Понеже тя няма обувки с връзки за сега се учи върху книжката "Лили връзва обувките си".Резултат обаче все още няма.
Цитирай

Аз поръчвах на Монтесори "играчка" да се учи, но нали всичко знае и не си признава - как да се научи.
Монда, можеш ли да добавиш още опции? Да видим какво е положението нагоре.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 62 отговора