Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

софия

една приятелка от блока има бебче на 1месец много го мъчат коликите милото от вчера му дава капки Colief но днес се появило нещо като разстройство (в смисъл акото му е кашаво) не е воднисто има ли вероятност да е от капките? аз лично неможах да й отговоря защото не съм ги ползвала за мойте моля ви помагайте Praynigзащо бебчо много плаче милото
Цитирай

По принцип бебетата акат кашаво, а не твърдо. Най-добре е твоята приятелка да прочете листовката на капките и да звънне на педиатъра.
Цитирай

София

така де, ако е било твърдо може би е имало запек до сега...
иначе трябва да си е кешаво и златно Wink
ако се притеснява, да звънне на доктора на детето. и да запази един памперс за  да покаже...
Цитирай

Варна,морето,сините вълни...

Ами то така трябва да си ака бебето Peace
Цитирай

ДОБРИЧ

Точно така,иначе е имало запек.
Цитирай

РЕЗЕРВАТ СЕВЕРОЗАПАД нема такова место

То за акането така трябва, но за коликите не мога да помогна с много... Мойто бебе е на Еспумизан, но то и няма много колики...  Rolling Eyes
Цитирай

В райската градина

Нека се обади на педито за свое успокоение. За коликите - при нас помагаше предимно гушкането и люлеенето.
Цитирай

На тиха улица

И аз мисля, че акането си е нормално и не е повод за притеснение.За  коликите - да пробва с топла кърпа върху коремчето.
Цитирай

София

Нормалното ако е меко, с кисел мирис, леко тричаво и воднисто /ако е на кърма/. За колики аз давах Лефакс преди всяко хранене и не мога да преценя дали помогна лекарството или просто моите деца са нямали силни колики.
Цитирай

Варна

Peace
Цитирай

София

Ако е на кърма е нормално да е меко и да ака почти на всяко хранене. А за коликите аз давах хомеопатичното на Hyland's, саб симплекс не ни помогна, а за Colief не знам нищо.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.