Stara li sam?

  • 4 052
  • 43
  •   1
Отговори
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Цитат на: Тани
Малко пояснения от мен Simple Smile
Темата беше пусната от magdim с питане дали е стара на 35 тепърва да започва опитите за бебе Hug Имаше още, ама не помня дословно.
После magdim редактира темата си и смени и заглавието и съдържаннието и стана неподходяща за този подфорум.
magdim няма нищо маце, новичка си, простено ти е  Hug

Аз малко поразместих нещата, та да си дойдат на мястото

 



Magdim, пиши на кирилица, моля те, защото трудно се четат постовете на латиница /горе вдясно има кредор/.
      Не знам защо си решила, че на 35 г. си стара, но само за сведение ще ти кажа, че в този подфорум, по мои наблюдения, повечето сме над 30 г. И сме си в първа младост  Grinning
Не знам и защо си решила да пишеш в проблемното, като със съпруга ти дори не сте опитвали още. Пожелавам ти да успеете много бързо. Отдайте се на любовта си и бъдете търпеливи.
    От своя страна това, което можеш да направиш ти самата, е да проследиш овулацията си с тестове или чрез температурния метод, и да бъдете "по-усърдни" Heart Eyes в бебеправенето около и по време на този период. Сигурна съм, че ще успеете. Тук ще намериш много информация, която може да ти бъде полезна, както и подкрепата на момичетата, които са чудесни, но дано скоро се преместиш в друг подфорум.
      За лекаря - намери си такъв, на когото можеш да се довериш и който ти вдъхва сила и спокойствие.
      Още веднъж - успех, късмет и много любов ти пожелавам.  bouquet

Последна редакция: пт, 09 май 2008, 21:58 от Taни

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
magdim,не си стара за бебе на 35.Някой жени започват да бебеправят планирано след 35,така че има още много хляб в теб  Mr. Green

 Успех в начинанието   bouquet

# 2
  • Мнения: 2 309
Всичко е относително...
Не си стара за любов,но за създаване на деца времето ти е ограничено,колкото и крайно да звуча!
Примерите за жени забременели на по 50г да не те топлят...единици са!
Успех!

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не мисля,че си стара....имаш шансове да станеш мама  Peace

# 4
  • Мнения: 1 248
Не мисля,че си стара....имаш шансове да станеш мама  Peace
Peace Peace Peace

# 5
  • Мнения: 862
Никога не е късно, щом се чувстваш добре и си здрава.
35 години е прекрасна възраст и ще ти пожелая скоро да можеш да гушнеш бебчето си  Hug

# 6
  • Мнения: 674
Никога не е късно, щом се чувстваш добре и си здрава.
35 години е прекрасна възраст и ще ти пожелая скоро да можеш да гушнеш бебчето си  Hug

Подкрепям  Peace

# 7
  • Мнения: 63
 smile3504
няма да давам мнение... само ще разкажа нещо на което съм била свидетел...
когато лежах в болницата за задържане, бях почти седмица в една стая с дама на почти 39, на която и предстоеше раждане - първите 2 месеца дори не е била разбрала, че е бременна т.е. мислела си е, че е  нещо друго ... но след като е била на преглед и т.н. и е станало ясно каква е всъщност новината - радостна , е имала спокойна бременност ... мислеше си, че няма да я оставят да роди нормално - пак заради годините, но както си лежахме и си споделяхме кой какви вълнения има ... изтекоха и водите, след по-малко 4-5 часа си роди мацката нормално и лесно според нея Simple Smile)) Сега да са живи и здрави се гледат и растат Simple Smile))

Последна редакция: сб, 10 май 2008, 16:01 от Yanache

# 8
  • Мнения: 1 085
И според мен не си стара.Само да го искате.Успехи.  bouquet

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 14 032
Има тема "майки над 40-годишна възраст". И има доста форумки, които са в нея. Аз също съм от тях - третото си дете родих на 40 години и все още не се чувствам стара Simple Smile А има и родили дори по-късно.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 247
"Стара ли съм на 35 години да забременея" ми звучи подобно на стара ли съм на "36 да започна да отглеждам детето си"... Чувството да станеш майка и възрастовата бариера за мен са две взаимноизключващи се компоненти... т. е. няма възраст, която би спряла една все още фертилна жена да забременее, когато желае това с цялата си душа... Аз съм на 31, добре осъзнавам че времето започва все по-бързо да лети, но също толкова съм наясно и с факта, че нито на 32, 35 или 40 години (дано не се налага да чакам дотогава) живот и здраве няма да се откажа да видя как най-голямата ми мечтата  се превръща в реалност.

# 11
  • Мнения: 1 599
Еми не не си стара ... моя позната роди на 40 първото си дете ... и сега си се гледкат... така, че действай

# 12
  • Мнения: 3 621
magdim,не си стара за бебе на 35.Някой жени започват да бебеправят планирано след 35,така че има още много хляб в теб  Mr. Green

 Успех в начинанието   bouquet

 Peace

# 13
  • Мнения: 1 209
За това щастие да станеш майка няма възраст!!!  Hug

# 14
  • Мнения: 1 027
За това щастие да станеш майка няма възраст!!!  Hug
и е така и не е... не чакай да стане късно- все пак говорим за първо дете! действайте! 35 е перфектна възраст!

Общи условия

Активация на акаунт