разли4но ли е 2я път?

  • 2 436
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 363
Много ми е интересно дали е по разли4но ,когато разбере6 ,4е отново 4ака6 бебе???? Thinkingдали е същото нетърпение и вълнение или си погълнат от 1вото си детенце .Ами когато се роди и го гу6не6,същото ли е ????по хубаво или.....някои казват пък 4е само си мислят за детенцето ,което ги 4ака вкъщи....незнам.нека маиките с 2 или пове4е деца да разкажат за мига ,когато изживяното запо4не да е повтаря.на мен от една страна много ми се иска като поотраснеслед някой друг месец бебо,да си наравим още едно ,но ....ще видим..благодаря предварително н атези май4ета ,които споделят как е било при тях

# 1
  • Мнения: X
По-хубаво е!  Grinning

# 2
  • Мнения: 1 311
Нетърпението и вълнението са повече  Simple Smile за съжаление и страха да не стане нещо, май също. Но второто майченство май е по-хубаво, защото много от нещата вече си ги преживял, по-подготвен си и имаш повече време да му се насладиш.

# 3
  • Мнения: 247
Нетърпението и вълнението са повече  Simple Smile за съжаление и страха да не стане нещо, май също. Но второто майченство май е по-хубаво, защото много от нещата вече си ги преживял, по-подготвен си и имаш повече време да му се насладиш.


Много точно казано Peace

# 4
  • Мнения: 1 733
Надявам се скоро сама да се уверя в това Simple Smile

# 5
  • Мнения: 535
За мене беше еднакво износването. Но, когато се роди тръпката, беше все едно ми е първо. После с гледането обаче е по-лесно, както каза Приказливка, вече си минала през това и можеш повече да се наслаждаваш, отколкото да се притесняваш  Peace.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Нетърпението и вълнението са повече  Simple Smile за съжаление и страха да не стане нещо, май също. Но второто майченство май е по-хубаво, защото много от нещата вече си ги преживял, по-подготвен си и имаш повече време да му се насладиш.
  202uu  Грижите са по две, но и щастието също  Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 1 877
Пробвай и сама ще разбереш! Wink

# 8
  • Мнения: X
Надявам се скоро сама да се уверя в това Simple Smile

Пожелавам ти да е така!  Grinning

# 9
  • София
  • Мнения: 3 804
За мен и първия и втория път беше все едно ми е за първи път, с тази разлика, че втория път знаех какво ме очаква.

# 10
  • Мнения: 1 671
Много по-хубаво е! Laughing  Независимо, че изкарах по-тежка бременност, бях в пъти по-спокойна и сега съм сравнително спокойна майка. Радвам се на децата си, обичам ги еднакво. В момента, в който прегърнах малката, все едно някой ми присади още едно сърце, защото второто дете не намалява обичта към първото, а ти дава възможност да обичаш още някой по същия безрезервен начин. Единствено ми беше странно, че много по-малко неща ме очудваха и очароваха през бременността ми не звънях непрекъснато на мъжа ми да му кажа, че бебето е ритнало, а вместо това давах на сина ми (също бебе) да ме гали по корема.

# 11
  • Мнения: 7 201
Надявам се скоро сама да се уверя в това Simple Smile
И аз се надявам... Praynig

# 12
# 13
  • Мнения: 2 960
по хубаво е ,защото си по спокойна.Загърбваш притесненията от неочакваното и се отдаваш на прекрасното усещане да си имаш сладко бебе.Радостите , обичта и всичко останало са по две Peace

# 14
  • Мнения: 1 447
Нетърпението и вълнението са повече  Simple Smile за съжаление и страха да не стане нещо, май също. Но второто майченство май е по-хубаво, защото много от нещата вече си ги преживял, по-подготвен си и имаш повече време да му се насладиш.
  202uu  Грижите са по две, но и щастието също  Heart Eyes
Напълно съм съгласна

Общи условия

Активация на акаунт