Мнения за д-р Гиздов (АГ) от ВМА

  • 50 592
  • 128
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 358
Здравейте момичета. Потърсих мнания за него преди да питам. Видях го само в белия списък, но само 2-3 мнения.
Имам приятелка която си следи бременноста при него, доволна беше, но беще отдавна това с нейната бременност.
Чудя се дали да се преместя при него за профилактични прегледи и следене на бъдеща бременност.
Има ли кабинет в който да преглежда ила само в ВМА работи. Там условията мисля не са от най добрите - като апаратура имам предвид newsm78
Изражда ли или само следи бременност-
Въобше споделете повече информация за него.
Благодаря предварително Hug

# 1
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Аз си следих бременността при него.Апаратурата не е кой знае какво.
Паралелно ходих и при Мазнейкова.
Работи частно в Свети Лазар. Peace
Мил и любезен е.

# 2
  • Мнения: 4 358
Desi мерси.
В Св Лазар съм чувала че работи, но информацията ми беше от преди 4 години. Чудех се още ли е там newsm78
Ама и цените представям си какви са космически.

# 3
  • София
  • Мнения: 154
Привет, Бъни!
По стечение на обстоятелствата попаднах на темата, която си пуснала, макар и преди месец. Имам си принцип - когато съм доволна от някого, да споделям впечатленията си, защото истината е, че свестните лекари са наистина малко. Та за Гиздов Simple Smile - препоръча ми го моя приятелка преди 4-5 години. Имах си много добър гинеколог, но за съжаление в Русе, което ........си е далече. Гиздов следи бременността ми, изключително доволна съм. Всяка консултация задължително включваше и ехографски преглед, отговаряше на всичките ми въпроси внимателно и без да ме претупва. За съжаление не можах да родя при него, защото работи само в Свети Лазар, което пък мен не ме устройва като пари за раждане.
Сега отново съм на вълна Гиздов, тъй като съм решила да си слагам спирала. И по този въпрос ми помогна да взема решение, тъй като имах някои предразсъдъци.
Всъщност, това да си доволна е въпрос на очаквания, но все пак си позволявам да ти препоръчам д-р Гиздов:)
Поздрави,
Маги

# 4
  • Мнения: 4 358
Маги благодаря ти за  споделеното  Hug
Наистина изслушва, търпелив е, не налага своето мнение.Последния път като ходих при него - доста отдавна беше ми изписа едни противозачатъчни за друг мой проблем.Аз нещо не ги купих, но той не се разсърди човека, много спокойно обясни че е негова грешка и че решението въобще за метод на предпазване от забременяване и т-н.всъшност е решение и на двамата партньори.
А и което за мен си е много важно  -  много е чист, мие си ръцете непрекъснато, следи за хигиената - предвид това в тази болница колко е старо всичко.
То всъшност това не ми харесва Sick не друго - като отида там и все едно съм в болница от едно време Sick - едно такова подтиснато ми става.

# 5
Здравейте, на всички момичета!!!  love001 Аз също ходя при Др. Гиздов и съм бременна с близнаци, вече съм в 7 месец.Мога да кажа че това е един от най-добрите лекари на които съм попадала,а мога да кажа че съм обиколила доста кабинети!!!!!Не само, че следи бременноста ми идеално,но е винаги мил,внимателен и винаги отговаря ня всичките ми въпроси!Дори когато не е на работа и го притесня няма проблем!До сега ми е пуснал всички изследвания които е трябвало да бъдат направени и никога не е проявил некомпетентност!Много съм доволна! newsm10 preggo smile3541

# 6
  • Мнения: 925
И аз си следих бременността при д-р Гиздов. Преди това пък ми беше разрешил едни други проблеми. С две думи - доволна съм! Simple Smile

# 7
Здравейте на всички,

някои може ли да ми каже номер на който мога да намеря д-р Гиздов и дали все още работи във ВМА! Ходила съм няколко пъти при него на преглед и съм много доволна, но от известно време не мога да се свържа с него . Ще се радвам на всякаква информация по въпроса Simple Smile

Благодаря предварително!!!

# 8
  • София
  • Мнения: 821
Д-р Гиздов работи още във ВМА, кабинет 25, тел. 922 53 51, 0889 711 912.  При него си следя бременността и съм доволна.  Grinning

# 9
Благодаря много за отговора Simple Smile

# 10
Zdraveyte,
d-r Gizdov vse oshte raboti vuv Voenna bolnitsa, tokyshto se vrushtam ot pregled pri nego.
Trydno Vi e da go otkriete t.k. e dosta zaet, a i neprekusnato my zvuniat telefonite
Uspeh Simple Smile

# 11
  • Мнения: 4 358
Да трябва да се звъни упорито.Когато преглежда не си вдига телефона човека.Когато пише рецепта или дава резултати тогава.
Т.е търпение трябва Peace

# 12
  • Мнения: 21
Вчера бях за първи път на преглед при него.останах доволна и мисля той да следи бременноста ми  Grinning

# 13
  • София
  • Мнения: 120
Здравейте и от мен,

аз също посещавам Гиздов - следи бременността ми и съм много доволна. Много е внимателен и смятам, че си разбира от работата. А има и страхотно чувство за хумор Joy, което все пак си е важно- някой да ти каже нещо весело, да те разсмее.....
Наистина-това, че не си вдига телефоните е малко кофти SadЦяло чудо е, ако успея да си запиша час и затова реших, че вече отивам без предварително уговорен такъв и ще чакам, ако се налага малко повечко.
Много се чудя за раждане при него, но май цената..................Някой има ли инфорамация за раждане в св.Лазар при него?

Желая на всички успех, пък може да се засечем пред 025 к-т Peace

# 14
  • Мнения: 10
Да,аз раждах там и той беше моят доктор. Ако пак раждам, същото ще направя. А всеки лев си струваше. Успех!!

Общи условия

Активация на акаунт