Въпрос за летния калъф на Maxi-Cosi

  • 2 278
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 307
Здравейте!

Имаме столче за кола на Maxi-Cosi Priori SPS, но детето много се поти в него и се чудех дали с летния калъф ще е по-добре.  newsm78  Някой има ли такова нещо и върши ли работа?

Благодаря.   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 1 152
и аз си мислех за такъв, но все пак цената ме кара да се позамисля и да чуя някои мнения.
Лятото слагахме памучна пелена зад главата, но ако е без климатик колата пак си се поти.
Ти виждала ли си ги 'на живо' тези калъфчета? Аз само на снимка ...
май темата ще е популярна повече в 'На пазар'  newsm78

# 2
  • Мнения: 363
етърва ми си взе такова столче и е много доволна.  Калъфа е като хавлиена материя и май не изпотява. Но те го ползват само с калъф. Нашето столче отесня, защото е до 13 кг и сега ще трябва да купуваме ново. И си мисля за същото столче с аксесоари към него

# 3
  • Мнения: 10 982
С калъф ще е много по-различно, ще видиш. За мен върши работа - хем на детето му е по-удобно, хем пази дамаската на столчето от петна.

# 4
  • Мнения: 3 457
И аз съм с такова столче,досега го ползвахме без калъф,сега взех и калъф ,но ми се иска преди това да изпера основната дамаска-някой може ли да кажа как се сваля ,аз я свалям до някъде и запъвам на колана м/у крачетата newsm78

# 5
  • Мнения: 10 982
,но ми се иска преди това да изпера основната дамаска-някой може ли да кажа как се сваля ,аз я свалям до някъде и запъвам на колана м/у крачетата newsm78

И аз не мога да я сваля. Embarassed Гледах стола, въртях го, не открих начин за сваляне изцяло. Накрая го изпрах на ръка, както си висеше на въпросния колан.  Laughing

# 6
  • Мнения: 3 457
Аз го свалих ан половина ,и винаги съм мислила че може да се свали-гледам някакво болче ще взема тия дни да го развия да видя,а отдолу не се ли намокри като го пра-мен това повече ме притеснява newsm78

# 7
  • Мнения: 10 982
Ами не, отдолу е пластмаса, няма какво да й стане. Аз издърпах тапицерията извън столчето, в леген и може да се каже, че почти не го намокрих. Неприятното беше, че съхне много бавно така, нямаше как да го простра. ooooh!

# 8
  • Мнения: 3 457
ми аз съм се притеснила за стиропора в/у пластмасата newsm78

# 9
  • Мнения: 10 982
При мен не се намокри, опазих го. Ако се навлажни съвсем малко, няма какво да му стане.
Все пак ако някой знае как тапицерията може да се свали изцяло, моля да издаде тайната! Praynig

# 10
  • Мнения: 6 438
Момичета,много ли спарва без този летен калъф?  newsm78

# 11
  • Мнения: 10 982
Момичета,много ли спарва без този летен калъф?  newsm78

Да, много Confused И дамаската се захабява, става на петна от изпотяването.

# 12
  • Мнения: 6 438
Момичета,много ли спарва без този летен калъф?  newsm78

Да, много Confused И дамаската се захабява, става на петна от изпотяването.
Ужас,аз си го поръчах вече,а не ми се купува и летен калъф пък сега  Confused

# 13
  • София
  • Мнения: 1 152
Момичета,много ли спарва без този летен калъф?  newsm78
Да, много Confused И дамаската се захабява, става на петна от изпотяването.
Чак пък много да спарява!  Shocked Поне не повече от всяка друга седалка. Повече от година и половина го ползваме това столче и досега няма и едно петно от изпотяване - да не кажа, че е като току-що купена. До дете си е ... Вики се изпотяваше само лятото по главата, когато и ние се изпотявахме (на 40 градуса на пътя).
Ако колата ти е с климатик няма да имаш никакъв проблем.

# 14
  • Мнения: 307
Ти виждала ли си ги 'на живо' тези калъфчета? Аз само на снимка ...

И аз съм ги виждала тези калъфчета само на снимка и затова се чудя. Все пак са скъпички.


Благодаря на всички за отговорите.   bouquet  bouquet  bouquet
Сигурно ще си го купя все пак.

Общи условия

Активация на акаунт