идеи за подаръци

  • 1 359
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 428
Определено парите са най-удачния вариант  Peace

# 16
  • Мнения: 3 804
Определено парите са най-удачния вариант  Peace
bowuu bowuu bowuu

# 17
  • Мнения: 9 973
или пари,или златно синджирче,или се питат родителите Grinning

# 18
  • Мнения: 4 753
Много хубави играчки са предложили съфорумките.... Въпроса е дали имате място за подобни играчки.... Така че и с това трябва да се съобразят подаряващите... Най-добре парички, но да няма обидени....  Rolling Eyes

# 19
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 297
Какви пари за кръщене, бре хора? Това да не ви е сватба! Това е кръщене, свят ритуал!

Подаряват се символични неща, свързани с празника!

# 20
  • Мнения: 961
или пари,или златно синджирче,или се питат родителите Grinning
Peace Подкрепям.

# 21
  • София
  • Мнения: 17 591
Ех, ами ти не знаеш ли от какво имаш нужда за детето? Или каква играчка мислиш, че би му допаднала?

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Какви пари за кръщене, бре хора? Това да не ви е сватба! Това е кръщене, свят ритуал!

Подаряват се символични неща, свързани с празника!

 Peace Peace Peace

# 23
  • Мнения: 931
На всички кръщенки на които съм ходила съм подарявал златна гривничка с името на детето, ако родителите са имали или не  са искали злато, съм им давала пари за да купят те нещо от което има нужда.

# 24
  • Мнения: 742
За кръщенето на Криската - получи дрешки, пари и златни обеци  Hug
Подаръците, които на нашето дете много му допаднаха на 1 год - бяха колело-триколка, което и до днес й е любимо (а на мен ми е супер удобно), количка за кукли, готварска печка+сервиз, а последната ни страст е това пиано:
http://www.igra4kite.com/product_info.php?products_id=4163

но ти най -добре можеш да прецениш какво би зарадвало детето ти Hug

# 25
  • Мнения: 125
 Ние също ще правим кръщене в неделя. Мен не са ме питали все още какво да подаряват (освен най-близките), но аз също бих предпочела парите, защото така бих ги оползотворила най-рационално за детето. По принцип не държа гостите да носят нещо, но така или иначе те ще донесат, а поради различните ни вкусове предпочитам аз да си подбера нещата за детето.
 Когато аз ходя на кръщене, купувам играчка за детето и давам пари за по-големи покупки, които родителите сами да определят според нуждите си. Така ми се струва най-разумно.

# 26
  • Мнения: 3 929
Нещо златно - гривна, синджир, кръстче, пари, дрешки, бебешко колело.

# 27
  • Мнения: 492
Количка за яздене, триколка, от тези люлеещите играчки. Златото също е добър подарък.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт