идеи за подаръци

  • 1 360
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 130
Предстои ни в края на май да правим кръщене на бебка която вече е на 1 годинка. Всеки ме пита какво да й подарява. Моля дайте вашите идеи за подаръци.

# 1
  • Мнения: 9 776
След два дни съм поканена на рожд. ден на дете, което прави 1 тодинка. Купих му самосвалче с разни лопатки и хубава топка. Майката по принцип си доставя дрехи от чужбина, където живееше до скоро. Но вие като ще правите кръщене можеш да си поискаш /щом те питат/ по-едри подаръци, ако имаш нужда от нещо за детето /примерно столче за хранене ако нямаш /, или най-добре пари. Може би ви предстои да правите детска стая и ще ви бъдат нужни /разбира се ако сте на едно мнение с бащата за това, защото често се случва парите, дадени като подарък за детето да отидат да попълнят някоя и друга "дупка"/. Едва ли съм ти била много полезна, но и нямаш голям избор. Сега децата са задоволени с всичко.

# 2
  • Мнения: 7 723
Има едни пластмасови кончета. Турски. На колелца.
Отдолу има и едно нещо, което се закопчава
за колелцата и става на нещо, като люлка...
(ама и аз как го обясних ooooh!)
Бутат се с крачета и са супер- подходящи  Peace

Намерих го  Party

# 3
  • Мнения: 391
Според мен да се подаряват дрехи е мн лесно. А и ти предполагам си и накупила необходимите дрешки. Идват ми идеи като по-големи играчки тип триколка или нещо за бутане/дърпане. Незнам какъв е принципа в БГ но тук често след 1вата година се прави още една инвестиция за количка, която е по-лека и заема по-малко масто в багажника.polin_a също даде идеята за столче за кола или за хранене. Аз лично ако не мога да измисля какво да поискам ще поискам пари и като доиде момента ще ги употребя за бебчо.

# 4
  • Мнения: 391
Има едни пластмасови кончета. Турски. На колелца.
Отдолу има и едно нещо, което се закопчава
за колелцата и става на нещо, като люлка...
(ама и аз как го обясних ooooh!)
Бутат се с крачета и са супер- подходящи  Peace

Знам че не му е тук мястото но скоро се връщаме за малко в БГ и искам да купя такова за сина ми. Може ли да научя подробности за цената и откъде мога да го взема? Мойе и на ЛС. Предварително благодаря. Hug

# 5
  • Мнения: 3 634
Според мен да се подаряват дрехи е мн лесно.
Много мразя да ни подаряват дрехи! Тотално ми се разминават вкусовете и после пълня Продавалника с обяви.
А скоро ни подариха скъпа играчка (200лв) изключително подходяща за нашата възраст и какво се оказа...Мите не харесва играчки, които издават звуци.

# 6
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Най-лесно - длехи, без това в този период дицата растът като гъби, а идва и нов сезон Mr. Green

# 7
  • Мнения: 9 776
А каква е тази играчка от 200 лв.? Просто любопитствам. Освен това аз съм останала с впечатлението, че малките предпочитат играчки, които издават звуци. А за дрехите и на мен не ми се струва удачно.

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Най-лесно е да ви подарят играчки и дрехи  Peace

# 9
  • Мнения: 205
Ние преди месец бяхме на кръщенка и подарихме ето това на детето http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/3617 Според мен е подходящо Peace

# 10
  • Мнения: 3 634
А каква е тази играчка от 200 лв.? Просто любопитствам. Освен това аз съм останала с впечатлението, че малките предпочитат играчки, които издават звуци. А за дрехите и на мен не ми се струва удачно.

http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/products_id/4460
Наши приятели били на гости и видели, че бебето там много се забавлява и взели такава и за нас. Много ми стана тъпо, че той не я харесва. Предпочита възгавници с апликации и големи плюшени играчки. Това, което намирам за най-скучно.  Laughing

# 11
  • Мнения: 9 776
Да, виждала съм го това, но със същия успех детето би си лежало в креватчето и да му се въртят отгоре тези специалните музикални въртележки за легло, които струват в пъти по-малко. Иначе е много хубаво - виждала съм го в моя позната. Нямам обаче впечатление колко е стояло детето там.

# 12
  • Мнения: 1 447
Наистина това с дрехите не е удачен вариант поне за мен защото много често вкусовете ни се различават.Бих предпочела пари за да избера това което на мен ми харесва.Или в краен случай да изляза с човека/ако ми е близък/да изберем заедно подаръка.

# 13
  • Мнения: 3 634
За да няма издънки за 1-ви юни, след като прочетох темата вчера, поръчах играчки on-line с доставка до майка ми и други близки. Всички са много доволни!  Mr. Green Сега ще ги опаковат и донесат, а аз ще имам точно каквото исках. 

# 14
  • Мнения: 130
Благодаря на всички които се включиха и май наистина предпочитам подаръците да бъдат под формата на пари защото на рождения ден  от всички подаръци /дрешки/ й станаха само две, а играчките изобщо не й харесаха.

Общи условия

Активация на акаунт