Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Това е единственият шанс за жени с отстранена матка или други здравословни проблеми, които не позволяват износването на бебе, да се сдобият със собствено дете.
Обръщението ми е към жените, които вече сте майки, интересува ме мнението и отношението ви по темата.
Желанието ми да действам ме кара да се обърна към вас и да заяви открито от какво имам нужда:
Търся свободна, раждала жена между 25 и 35 години с финансови затруднения, която би се съгласила да ми износи дете.
Надеждата ми е, че това послание ще намери отговор и ще получа обратна връзка на мeил bebe1000@abv.bg   

# 1
  • как къде? - в БГ
Здравей,аз лично не бих се навила на това. Все пак ще нося под сърцето си едно бебче цели 9 месеца и при всяко негово ритниче,ще се вълнувам както и при първата ми среща с това нежно създание,мисълта за което после мира няма да ми дава,ако го дам на друга майка. Надявам се че не съм те засегнала с мнението си. Сигурна съм че си мечтаеш постоянно за детенце и е напълно разбираемо. Желая ти на теб и на всички други жени в подобно положение,много късмет и успех  Simple Smile

Последна редакция: сб, 10 май 2008, 22:28 от desi1509

# 2
  • София
Извинявам се, че разводнявам темата, но ти сигурна ли си, че това е правно гарантирано в България? В смисъл не мога да си представя, че разбирането между двете ви е гаранция, че след като се роди детето ще може да бъде осиновено именно от теб. Може би всъщност има вратички за целта, но просто ми е чудно.
Иначе искрено ти пожелавам да получиш това, което искаш.
Аз не бих могла да направя такова нещо и то не защото чак толкова ще се привържа към детето, просто имам здравословни проблеми, а и не съм зле финансово. Но искрено уважавам жени, които са в състояние да износят 9 месеца едно бебе, за да помогнат на друга жена. Защото всяка една сума за такова нещо ми се струва малка.

# 3
  • Пловдив
Извинявам се, че разводнявам темата, но ти сигурна ли си, че това е правно гарантирано в България? В смисъл не мога да си представя, че разбирането между двете ви е гаранция, че след като се роди детето ще може да бъде осиновено именно от теб. Може би всъщност има вратички за целта, но просто ми е чудно.
Иначе искрено ти пожелавам да получиш това, което искаш.
Аз не бих могла да направя такова нещо и то не защото чак толкова ще се привържа към детето, просто имам здравословни проблеми, а и не съм зле финансово. Но искрено уважавам жени, които са в състояние да износят 9 месеца едно бебе, за да помогнат на друга жена. Защото всяка една сума за такова нещо ми се струва малка.
Със сигурност не е допустимо от закона. Майка на детето е тази, която го е родила. Сигурно има адвокати, които знаят "вратичките", но ако нещата не са направени законно, има и наказателна отговорност за подмяната на произход...

# 4
  • София
Вълнува ме темата. Близка с рак на гърдата също се вълнува дали е възможно, дали има желаещи.

# 5
  • Стара Загора
Аз също не бих се съгласила на такова нещо,защото ще се привържа токова много към бебето-9 месеца ще го нося под сърцето си,а после да се разделя с него...не бих могла..дори и за цялото богатство на земята  Naughty Незнам дали някой ще може да ти помогне...дано.стискам палци  Hug

# 6
  • Оileán na leipreachán
Да, аз бих износила чуждо дете. Не съм се замисляла до сега, дали за пари бих го направила, но за някой много близък мой човек - да, разбира се. Ако това е единственият шанс на брат ми, примерно или на сестра ми да имат деца, защо не ?

# 7
  • София
Не, не бих станала сурогатна майка. Друг е въпросът, че в БГ е незаконно. Единствено бих направила изключение за много, много близък роднина. Инстинктите ми са много силно и не мога да си представя как бебето ще расте в мен, ще се храни от мен и през цялото време да живея с мисълта, че бебето е чуждо и трябва да го дам на някой друг.

# 8
  • София
Бих износила дете за сестра ми, за чужди хора - не.

И да съм в затруднено материално положение, пак не бих се съгласила.

# 9
  • Бургас
Много ми се иска да можех да го направя.Но аз не съм толкова силна,поне не и до толкова ,че да се разделя с бебето.

# 10
Не бих износила дори за себе си, а за чужд човек - съвсем.

Но, ако някога се уреди законово в България, бих платила, за да ми износи някой второ дете, което много искам Tired

# 11
  • под жаркото слънце
И мен ме вълнува темата...
Имам приятелско семейство, което години наред не може да има деца. Много пъти съм мислила за това да им износя бебе (ин витро, и двамата са здрави и уж нямало причина да не се появи бебе), за да ги видя щастливи...
За съжаление последните ми две раждания са секцио с разлика 2години, а и съм вече на 33г, няма да ми стигнат силите за още една бременност и раждане...
Подкрепям такава кауза, но сурогатната майка трябва да е със стабилна психика, за да не е травмираща раздялата с бебето.

# 12
Да, аз бих износила чуждо дете. Не съм се замисляла до сега, дали за пари бих го направила, но за някой много близък мой човек - да, разбира се. Ако това е единственият шанс на брат ми, примерно или на сестра ми да имат деца, защо не ?
Peace 
Макар вече да си имам чудесни племенници, това е единственият повод, по който бих износила дете, което да не остане при мен  - да е на близък роднина и на практика пак да общувам непрекъснато с него.

# 13
Особено щом става думаза пари - не. Ако е за близък човек бих се замислила, но за пари никога.

# 14
  • София
Не бих износила дори за себе си, а за чужд човек - съвсем.

Но, ако някога се уреди законово в България, бих платила, за да ми износи някой второ дете, което много искам Tired
Това пък защо? Толкова кошмарна бременност ли си имала?

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт