«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

÷ветарство и градина
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
225-239 от 387 отговора

—офи€/—вета на ƒиска

ћнени€: 3 832
“ова е от засушаването, но ще поникнат нови. ѕреполагам, че тр€бва да махнеш по-засегнатите малко по-натам. Ќо съм виждала как растат кали по ръба на езеро, във водата, така че веро€тно иска —≈–»ќ«Ќќ поливане.

» аз до този извод стигнах. ¬ момента цъфти, което означава и торене, макар цветът да е един-единствен. Laughing
јко цъфти само на пролет, значи повече цветове да не очакваме Confused
÷итирай

¬иена

ћнени€: 649
ѕреди малко,като ходих до магазина да пазарувам и имаше доста намалени цвет€,които са останали от ƒен€ на майката...—амо,че тези които искам още не са ги намалили.Ќо аз ще чакам,защото ти€ прекрасни орхидеи,€вно не само на мен ми се виждат скъпички  Twisted Evil.„естно казано,първо,че не мога да се реша да си куп€,а второ не ми се дават 15 евро  Rolling Eyes и то точно за орхиде€.Ќе знам защо имам гол€м страх да си взема.Ќо ако ги намал€т на 50 % съм първа  Blush.
 Ќа мен пък очите ми останаха в този nephrolepis-папартLove.„ародейка сподели тайната  Blush. ак го поливаш и колко често.Ќа мо€т нещо хич не мога да му угод€  Rolling Eyes.ƒоста е поизгнил в коренчетата.
÷итирай

¬елики ѕреслав

ћнени€: 3 767
ћного хубави цвет€ вид€х  Hug “аша това цвете пахира е много интересно, за първи път го виждам.
ћен също ме е страх да си купувам цъфт€щи цвет€, все си мисл€ че ще се провал€ Crossing Arms  аменните  цвет€ на ћер—едес са изключително красиви, т€х също не набирам смелост да гледам. ƒадоха ми една теменужка,но и не€ €вно € умирох листата почнаха да и падат.
«а бегониите, вчера гледах предаването по “¬7, еми аз си купих  две грудки преди два месеца и ги зас€х. “р€бвало е да ги засе€ €нуари, е вече изкараха,но кога ли ще станат големи и да цъфнат. ooooh!
÷итирай

Baile Átha Cliath

ћнени€: 3 204
ћного хубави цвет€ вид€х  Hug “аша това цвете пахира е много интересно, за първи път го виждам.
ћен също ме е страх да си купувам цъфт€щи цвет€, все си мисл€ че ще се провал€ Crossing Arms  аменните  цвет€ на ћер—едес са изключително красиви, т€х също не набирам смелост да гледам. ƒадоха ми една теменужка,но и не€ €вно € умирох листата почнаха да и падат.
«а бегониите, вчера гледах предаването по “¬7, еми аз си купих  две грудки преди два месеца и ги зас€х. “р€бвало е да ги засе€ €нуари, е вече изкараха,но кога ли ще станат големи и да цъфнат. ooooh!

ћила, това са теменужки, не е каменно цвете, с него и аз не се справих преди години и се отказах да го развъждам. јфриканската “еменужка се гледа лесно, ако си намери хубавото м€сто, ще цъфти неуморно.
÷итирай

Ќа кра€ на света !

ћнени€: 2 327
Tedito_799 нищо сложно ,та€ обича влага и вода ,отначало ,€ държах в бан€та ,но вече заема много м€сто и си стои на двора под с€нка ,и си€ поливам и къп€ нон стоп,когато има засъхнали листа ,се отсран€ват ,за да не пречат на новите   Peace
÷итирай

—офи€

ћнени€: 248
—ъхнат ми петуниите, мол€ помогнете!
“а първоначално б€ха по 4 в съндъче- толкова добре тръгнаха, че май ги уручасах. изсъхнаха по един корен в съндъче, но другите продължиха да избу€ват. –азсадих ги по 2 в сандъче но гледам една е почнала да съхне пак. ƒайте съвети какво да направ€.
÷итирай

¬елики ѕреслав

ћнени€: 3 767
ћер—едес, изложих се Embarassed
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 077
adi,
за начало ги остави малко намира и спри да ги разсаждаш - това си е стрес. ѕоливай редовно, това е!
÷итирай

—офи€/—вета на ƒиска

adi,
за начало ги остави малко намира и спри да ги разсаждаш - това си е стрес. Поливай редовно, това е!

Така е. Петуниите са доста крехки и боледуват  особено ако им се накъсат корените Peace
÷итирай

√аброво

ћнени€: 3 036
“еди,
“а€ папрат ,ко€то си показала(мисл€ че е същата) € имам в огромни размери в две саксии в класната ста€.
ƒавам обещание в понеделник вземам апарата и ще снимам.
ƒокладвам шефлерата € упоих.
Ќ€мах спирт,но € намазах с 54 градуса раки€.
ћоже да и хареса и да тръгне да расте.
ќтделих € от другите настрани,докато се оправи.
”тре като си почина ще снимам €вокадото и мандаринката.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 248
 Ѕлагодар€ за отговорите.
ѕо принцип ги поливам с течен тор на 2 седмици веднъж. —ега да поливам ли или да изчакам?
÷итирай

край морето

ћнени€: 3 623
Tasha,много си ранобудна  Smile.
“еди ставам рано че детито е на у- ще и докато си пи€ кафето поглеждам из форума  Very Happy

ћер—едес много красиви теменужки  Peace » аз имам н€колко, но съм ги наредила на работа на прозореца.

ƒнес с една колежда ходихме до един разсадник и не можах да се сдържа и си купих лилаво цъфт€ща бакопа, червена и б€ла вербена. ≈стествено н€мах къде да ги се€ и се наложи да си куп€ саксии и почва  Rolling Eyes
÷итирай

weiter, weiter, ... weiterstadt

ћнени€: 6 634
а второ не ми се дават 15 евро  Rolling Eyes и то точно за орхиде€.Ќе знам защо имам гол€м страх да си взема.Ќо ако ги намал€т на 50 % съм първа  Blush.

“еди при нас се намират с н€колко цветоноса, цъфнали за по 6-7 ≈. и са в прекрасно състо€ние
т.е. толкова им е цената на повечето места.
по-редки сортови са вече по-скъпи...
защо при вас е по-скъпо?
то в€рно, че ’оланди€ е по-близо да нас, ама чак двойно newsm78
÷итирай

—офи€/—вета на ƒиска

Ѕлагодар€ за отговорите.
ѕо принцип ги поливам с течен тор на 2 седмици веднъж. —ега да поливам ли или да изчакам?

јко са заформили цветни пъпки или имат цветове, тр€бва да ги ториш на всеки две седмици. јко н€мат цветове, не е препоръчително да ги ториш, защото ще растат предимно на листа Peace
÷итирай

weiter, weiter, ... weiterstadt

ћнени€: 6 634
две снимки от мен. Laughing

специално за Деси М., дето си пада по дръвчета: манго
не те ли кефи?
от ядка е Peace

това тук е бамбукът ми.
някой да знае защо расте така полегнал, а не нагоре като нормален бамбук? newsm78
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
225-239 от 387 отговора