Пролет искаме сега - заедно с нашите цветя - 3

  • 40 261
  • 387
  •   1
Отговори
# 270
  • Виена
  • Мнения: 725
Деси,сега ми се отваря,може и връзката ми да не е била в ред...Моето авокадо,имам чувството,че никога няма да се разпука така  Rolling Eyes.Ти каза,че си му обелила люспата и се чудя,дали да не направя и аз така  newsm78.
Дими,каменното ти цвете наистина е много красиво  Heart Eyes.

# 271
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Ти каза,че си му обелила люспата и се чудя,дали да не направя и аз така  newsm78.


люспата пада сама Peace
аз съм бучнала сега още една семка.
от 10 дена е в почвата и леко започна да се отваря.
люспата падна на 5я ден Peace

# 272
  • Мнения: 1 089
tedi,
в списанието, което по-рано цитирахме, пише, че обелването на люспата стимулира покълването Peace

# 273
  • Мнения: 3 036
Момичета,
Някой има ли снимка на люти чушки,че в саксията ми има някакви треволяци и не знам дали са покълнали или са тревички?

# 274
  • Мнения: 1 089
Деси,
пробвай тук - http://images.google.com/images?q=capsicum&ndsp=18&um=1& … ;start=0&sa=N, на следващите странци има много снимки, мисля, че някои биха ти били ползени.

# 275
  • Мнения: 3 036
Lenyto  ,
Благодаря ,разгледах всичко и очистих саксията от ненужните треви.
Знаех си че още е рано да се е появило нещо,но си мислех да не съм сбъркала.

# 276
# 277
  • Мнения: 3 036
Estellia,
Това не са ли вид хищни растения - стапелии?
Цвета им е красив,но като цяло ме побиват тръпки като ги гледам.

# 278
  • Мнения: 3 830
Estellia,
Това не са ли вид хищни растения - стапелии?
Цвета им е красив,но като цяло ме побиват тръпки като ги гледам.

Не са хищни растения.
Видях ги в последния брой на Къща & Градина и много ми харесаха. Само че миришели лошо ooooh! Laughing
Казват им още кокардено цвете или орденова звезда.

# 279
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Стапелия ,гледаше майка ми доста години ,цъфти красиво ,но мирише ужасно  Sickи не е хищно  Peaceхваща се лесно ,като си чупнеш направо в почвата ,,не е и капризно  Peace
Между другото сега кото видях стапелията се сетих и за едно друго ,което като валеше дъжд изпускаше пушек като от цигара  ама незнам как се казваше.

# 280
  • Мнения: 3 830
Стапелия ,гледаше майка ми доста години ,цъфти красиво ,но мирише ужасно  Sickи не е хищно  Peaceхваща се лесно ,като си чупнеш направо в почвата ,,не е и капризно  Peace
Между другото сега кото видях стапелията се сетих и за едно друго ,което като валеше дъжд изпускаше пушек като от цигара  ама незнам как се казваше.

Сигурно му казват "горящото цвете" Laughing. Интересно е да се види  Wink

# 281
  • Пловдив
  • Мнения: 972
да ви се похваля с цъфналия ми хибискус

и малко петунийки  Wink

# 282
  • Мнения: 3 036
 asq82 ,
Браво за китайската роза.
Моята е само пръчка с едни хилави малки листа.
Какво я направих не знам,но расте на височина,не и с листа.
А и петуниите ти са много красиви.

# 283
  • Мнения: 3 830
да ви се похваля с цъфналия ми хибискус ...

Страхотни са ти и хибискусът и петуниите.  bouquet
Кичест ли е хибискусът? Пък петуниите все нещо не мога да ги накарам да цъфтят обилно.
Когато бях в Италия, видях цъфнали петунии, които бяха целите в цвят. Жалко, че в Бг не съм виждала такива newsm78

# 284
  • Пловдив
  • Мнения: 972
кит. роза и моята е супер мършава  Tired два клона има само, но пък са отрупани с пъпки  Thinking не знам кичеста ли е, подарък ми е  Peace ето я в целия си ръст

Общи условия

Активация на акаунт