Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора
Здравейте  Hug
Аз съм момче,на 15 години и да, ясно е че това не е форум за мен,но пиша тук,защото реших,че ще получа компетентни отговори.
Проблемът е прост.Имам кърлеж на  newsm78 пениса.Нормално е да потърся лекарска помощ,но тъй като в момента няма как реших да поразпитам малко.Има ли начин да падне от самосебе си и дори това да се случи трябва да отида на преглед за разни болести,нали?
Цитирай

София

Задължително отивай на лекар! Някъде, където има дежурен такъв. не експериментирай сам да го вадиш или нещо от сорта, че можеш да си навлечеш доста сериозни проблеми!
Цитирай

Sofia

Отивай в спешен кабинет не си прави експерименти сам.
Цитирай

Насред хаоса

БЪРЗО НА ЛЕКАР! КАКЪВТО И ДА Е! И  не пипай гадината!
Цитирай

Чувала съм, че се маже с олио....но все пак място е доста деликатно, едва ли е добра идея да предприемаш каквото и да е на своя глава. Въпроса  е да идеш на лекар колкото си може по-скоро.
Цитирай

София

Не се маже с олио, или с квквато и да е мазнина, защото така се задушава и може да повърне.
Цитирай

Белгия/София

Не се маже с олио, или с квквато и да е мазнина, защото така се задушава и може да повърне.

Кърлежът да повърне???  #Crazy Как става това?  newsm78
Цитирай

Насред хаоса

И аз се чудя от одеве - нещо не мога да си го представя. newsm78
Цитирай

под голямата лоза

И аз се чудя от одеве - нещо не мога да си го представя. newsm78
Вие пък не сте ли виждали кърлеж и половина как повръща, бре? ooooh! Mr. Green 35
Цитирай

Стара Загора

БЪРЗО НА ЛЕКАР! КАКЪВТО И ДА Е! И  не пипай гадината!
  точно така  Peace
Цитирай

при семейството ми

Не се пипа и не се маже.Изобщо какото и да трябва да се направи се прави от лекар.Независимо от това на кое място е!Така че отивай на лекар! Hug
Цитирай
Еми сега от всичката му лекарска работа седя с глава на кърлеж забита в ... нали.5 минути се мъчи да го отвърти, не успя и само го разкъса.Остана му само главичката.Като видя,че с въртене не става реши направо да го дърпа.Така още повече го скъса и нищо не остана освен един хобот навътре.После с медицинска игла се мъчи да го изчегърка.. поряза ми работата на стотин места ама айде не болка за умиране xD не ми се ще да казвам последните му реплики,че ще си е направо подикравка с здравната система.. просто беше изкючително "трезвена".. ениуейй мерси на всички за отговорите Very Happy
Цитирай

А ваксина сложиха ли ти?
Цитирай
еми пия някакви антибиотици Доксинещо си.. а утре отивам за тетаност да ми бият
Цитирай

София

Под "да повърне" имам предвид буквално- чревното му съдържимо излиза през хобота и попада в кръвта.

А този лекар.... нямам думи  #Crazy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора