Изложение Baby EXPO в зала Универсиада от 5 до 8 юни

  • 2 740
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 178
Видях реклама в сп.9 месеца за това изложение. Разбрах само, че се провежда за първи път в България. Някой знае ли нещо повече и най - вече дали ще се продава?

# 1
  • Мнения: 1 058
И на мен ми е интересно какво  е това изложение.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 424
Миналата година имаше такова изложение в зала Универсиада. Беше малко вяло и имаше много незаети щандове, но тази година може и да е по-добре. Имаще щандове на Нук, Авент, м-н Малечко, дрехи Захи, Соносан, Стоке, столчета за кола някакви, две-три фирми за дрехи още - едната от Пловдив... това се сещам сега.

Малко беше неясно към кого е обърнато изложението - към търговците или към крайния клиент... Сега ще потърся информация да видя какво ще е тази година.

Едит: Както изглежда, тази година ще е по-амбициозно:
http://www.bforum-bg.com/?inc=page&id=243&s_id=1&lang=bg

# 3
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 352
Това през юни ще е съвсем различно от това, което беше през есента, като гледам.

"Бебемания"-та беше насочено предимно към търговците и си беше с чисто рекламна цел.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 734
Звучи обещаващо!Ще го посетим,пък дано е по-богато от Бебеманията миналата есен!

# 5
  • Мнения: 682
Супер! И ние ще го посетим!

# 6
  • Мнения: 178
Ако от някъде изтече информация кои фирми ще участват, да пишете веднага. Дано има и нови, че Чико и Чиполино си ги знаем.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 424
"Бебемания" ще си е отделно през есента, организират я някаква асоциация или сдружение на търговците на бебешки стоки.  Днес ми казаха. Част от тези, които бяха на бебемания нямат намерение да ходят на експо.

Бейби Експо не знам как ще мине. Ще им звънна да питам дали може да се раздават флайери - някой знае ли каква е практиката? Дали може да се раздават от всеки или трябва да се плати някаква такса и каква....? Ще се радвам ако ми кажете, защото за моя тип дейност не ми трябва щанд..

# 8
  • Мнения: 87
 Аз проверих всичко за изложението.
Ще е съвсем различно от миналогодишното, което си е било среща на търговците с цел комуникация пом/у им и не е било ориентирано към крайните потребители. Организаторите сега са съвсем други.

Ще има много забавления за деца- надути пързалки отпред, кафенце, някакви палячовци и май Бате Енчо...
вътре ще има щандове за детски дрешки, колички, памперси, лакомства и дрехи за бременни.
аз съм там!

# 9
  • Мнения: 2 231
И аз съм там  Laughing. А дали ще продават или ще е само с рекламна цел? newsm78 Мисля да забърша нещичко за малката.

# 10
И аз проучих по-обстойно това изложение - ще се продават стоки от различни търговски марки. А децата наистина ще се забавляват с бате Енчо, клоуни и фокусници. Очакват ни много игри и забавления с малчугани. Аз лично ще го посетя, защото започвам да действам по въпроса за бебок  Grinning

# 11
  • Мнения: 87
 ronisum, ще продават!
сега вече като стана топличко установих, че...нямам никакви дрехи! и аз съм човек...
доста хитър ход на организаторите да го направят в началото на месеца, тъкмо ще съм взела заплата  Laughing

# 12
След като по-горе се споменава името на браншовата организация сме задължени да дадем следната информация:

Асоциацията на търговците на стоки за детето в България /АТСДБ/ е организатор на два формата на специализирани изложения на стоки за бебето и детето у нас.
В дните 24-26.10.2008г. ще се проведе второто издание на изложението на националните дистрибутори на стоки за детето "БЕБЕМАНИЯ", чиято цел е договаряне с корпоративни клиенти от една страна и запознаване на крайния потребител с последните стокови тенденции в бранша, с предоставяне на информация, къде може да се закупи съответната стока, от друга. То е деветото по ред от единадесет подобни мероприятия в ЕС.

Вторият формат "БЕБЕМАНИЯ ШОПИНГ", чието първо издание ще бъде в дните 29.05. - 01.06.2009г., т.е. след 12 месеца, е изложение-базар на магазини, стокови борси и фирми от бранша с внос за собствени нужди на което само ще се продава. На него ще има и съпътстващи прояви, информации и услуги.
И двете изложения се провеждат на 770 кв.м застроена площ в зали "Централна", "Изток" и фоайе на спортен комплекс "УНИВЕРСИАДА" АД.

Разбира се, както показва историята на стопанското развитие на страната след промените у нас, винаги има имитатори и копия, на които рано или късно обществото дава своята категорична оценка.

Бихме посъветвали Nya и Vees1979 първо да заплатят на собствениците на сайта разходите по провежданата от тях PR кампания, а след това, след като са добре информирани, да изяснят на  участниците в темата, какво точно ще се продава на тези 160-70 кв. м застроена площ, т.е 1/3 от зала "Централна", на щандове от по 6-8-10 кв.м. Все пак, след здравето времето е най-ценното за всички нас.

# 13
Сматам, че това е форум, в който всеки може да сподели мнението и мислите си. Лично аз мисля, че с това си агресивно поведение просто губите част от бъдещите Ви посетители. Аз като бъдеща майка ще се радвам дори и на повече такива прояви.

P.S. А Вашето не е ли PR кампания? Laughing

# 14
  • www.bg-mamma.com
  • Мнения: 541
BG-Mamma е официален медиен партньор на АТСДБ - Асоциацията на търговците на стоки за детето в България и е съвсем нормално да предоставя информация и възможност за изявления на АТСДБ за изложенията БЕБЕМАНИЯ и други техни инициативи!

Съвсем нормално е и да има реакция при положение, че нерегламентирано се използват форумите и популярността им за реклама на BabyExpo - видно е от публикациите на активно списващите и рекламиращите Expo-то, че основното им присъствие тук е продиктувано от желание за тенденциозна реклама (6 публикации от общо 9 на даден новорегистриран потребител са достатъчно основание за съмнения за тенденциозност и предупреждение за спазване на правилата на форума).

Заключвам темата!

Общи условия

Активация на акаунт