Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Това е положението! заминахме една седмица без Кралимарка - да починем. Цедих, за да не ми спре млекцето, но като се върнахме - бебка беше забравила как се суче!

Хем чувствам известно облекчение, хем ми е малко мъчно... Та исках да ви споделя, че вече не съм кърмачка, а дъщеричката ми - вече не е кърмаче.
Също така тук искам много да благодаря на всички вас, които ми помагахте през тази една година! Кралимарка предпочиташе млекцето вместо кюфтетата единствено и само благодарение на вас!

bouquet
Цитирай

Банско

Поздрави на Кралимарка и на бившата Кралимилка (фон Ламя Спаска) от мен Very Happy
Всяко хубаво нещо си има край, сега пък можеш да се напиеш  Laughing
Надявам се да ни навестяваш, защото твоето чувство за хумор ще ни липсва повече, отколкото маминото млекце на Кралимарка Very Happy
Цитирай

До хладилника, който обичам

Целувки на Амалия и на теб, НеСпаске Very Happy
Хубаво е, че бебка е бодра и приема всичко леко. Ще ти мине тъжното Smile Погледни от положителната страна: ти й предложи всичко от себе си и тя расте весело и доволно дете Smile Не е ли това оптималният вариант?
Цитирай

София

Благодаря ви още веднъж!
  bouquet
Цитирай

на запад

Хехе, Малката Ламелия е вече пораснала девойка!
Честито некърмачество и първи летни коктейли  Love
На другия купон поне няма да има повод да избягаш рано, защото няма да се оправдаваш с кърмене  Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.