Ранички по краката

  • 4 155
  • 13
  •   1
Отговори
Здравейте. Тъй като не намерих такава тема реших да я направя. Имах много подкожни косъмчета вследствие от новия ми епилатор, който се оказа пълен боклук.Вчера реших да ги махна и си направих зверски пилинг с пемза. В крайна сметка след този пилинг и след последващата ексфолиация с утайка от кафе всички подкожни косъмчета излязоха. После се епилирах със стария ми епилатор, който махна абсолютно всички косъмчета. Но от пилинга ми станаха рани по краката. Сега целите са червени, възпалени и с рани, но поне косъмчета няма Wink Та сега ми трябва нещо, с което да ми се махнат раните и то бързо, защото бала ми е на 24-ти. Помагайте спешно Sad Sad Sad

# 1
Според мен ще ти реши проблема ACNE OUT лусион /има го в аптеките/ и след това мазане с крем Здраве.

# 2
  • Мнения: 272
Знам,че за рани се използва Смрадлика,свари си и слагаи компреси .Или с прахче Сулфатиацид,друго за сега не се сещам  newsm78 .

# 3
  • Мнения: 6 164
Какви са тия епилатори? Кой е хубавия и кой "лошия"?
(Извинявай, че не предлагам решение на проблема ти, но не знам, може би крем Здраве... това Акне аут не го знам какво е, но щом е за акне, няма ли да изсуши и да влоши нещата? newsm78)
Обяснете ми защо от някои да има подкожни косъмчета, от други - не, защото не ми е ясно? Нали все изскубват косъма, или има нещо още?
Аз мисля, че е време да си сменя моите, защото започнаха да ми късат косъмчетата и се чудя вината в тях ли е, защото са вече на по 5 години.

# 4
  • Мнения: 272
Според мен Акне аут е за акне и пъпки,а не за ранички.

# 5
  • Мнения: 630
Лошо си се докарала. Според мен трябва и нещо антибиотично да сложиш, за да не се възпалят. Има един спрей Бивацин, той е антибиотичен за рани, като пяна е. Предполагам, че ще свърши добра работа, но най- добре попитай в аптеката. Може да си правиш наистина компреси с лайка и смрадлика и да мажеш с крем за бебешки дупета, примерно Павлодерм, много помага.Успех и пиши какво е станало

# 6
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Според мен Акне аут е за акне и пъпки,а не за ранички.

В една друга тема се обсъждаше, че е доста добър за такива проблеми, даже беше даден сайт за цялата серия Акне аут и много хора се изказаха положително за него.

Аз като се наложи използвам Вита-Мерфен  Peace

# 7
  • Мнения: 2 457
Трябвало е да сложиш крем Бочко след всичките процедури. Пробвай с крем Здраве и този Бочко

# 8
  • Мнения: 1 941
Девойче, следващия път иди на кола маска. Това, което си си направила ми звучи ужасно...

# 9
  • Мнения: 272

В една друга тема се обсъждаше, че е доста добър за такива проблеми, даже беше даден сайт за цялата серия Акне аут и много хора се изказаха положително за него.

 Аз също съм го ползвала,не казвам че е лош продукт,но за пъпки .                                                                                                                                                    

# 10
  • Мнения: 1 568
Споко!!!
Отиваш на аптеката и си купуваш крем "Дипрогента",да не се изхвърлям,ама за ден-два си готова!!! Peace

# 11
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672

В една друга тема се обсъждаше, че е доста добър за такива проблеми, даже беше даден сайт за цялата серия Акне аут и много хора се изказаха положително за него.

 Аз също съм го ползвала,не казвам че е лош продукт,но за пъпки .                                                                                                                                                     

Имам в предвид, че го хвалеха за доброто му действие след епилиране/кола маска ... , че предотвратявал подкожните косъмчета и т.н.

# 12
  • Мнения: 272
 Naughty Много не ми се вярва че предотвратява подкожните косъмчета

# 13
Много благодаря за отговорите. Simple Smile Пробвах с акне аут и доста от раничките зараснаха, но все пак има още. Утре ще си купя и крем "Дипрогента" да видим той какво ще направи. Wink Честно казано може да станаха рани ама поне след ексфолирането с пемза не се появиха повече подкожни. Stuck Out Tongue

Общи условия

Активация на акаунт