Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Пловдив

Нямам възможност да изчета темата за ваксините, а и търсенето не изкара нужното... предварително се извинявам ако повтарям въпрос  Peace

Днес чух, че здравна каса поема ваксина срещу кърлежи. Има ли истина в това и какво ви е мнението по въпроса? Също от каква възраст може да се прилага. Моята шушулка в на годинка и месец и постоянно се рови в тревите....
Цитирай

Насред хаоса

Че проклетите гадини пренасят цял куп болести. Как с една ваксина ще се предпазиш от всички? Няма логика според мен. Затова мажи дребосъчето с "AUTAN" за деца, за да не припарват до него нито кърлежи, нито комари, нито оси и пчели.
Цитирай

при семейството ми

За първи път чувам за такава ваксина.Честно казано малко нереалнно ми се струва,понеже както казва veronna се пренасят куп болести от тия гадинки,но се записвам да чета и аз темата. ThinkingАко това е вярно и най-вече е изпитана а не експериментална тази ваксина бих сложила такава на дъщеря ми.Предполагам че ще може да обхване някой болести най-малкото за марсилската треска. newsm78
Цитирай

на по- добро място

и аз ще следя.След като една такава гадост зарази майка ми с лаймска болест може да й подаря ваксина за рожденния ден Very Happy
« Последна редакция: вт, 13 май 2008, 00:43 от venny_b »
Цитирай

това за което има ваксина не се среща тук.
Цитирай

незнам точно и аз

Запис ще следя темета но и ние използваме Аутан доволна съм.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.