Трайното къдрене!Моля Ви помогнете ми да реша!

  • 123 554
  • 283
  •   1
Отговори
# 75
мога да ти кажа телефона на салона да питаш...ако искаш разбира се Simple Smile

# 76
  • Мнения: 316
Здравейне на всички, радвам  се, че ви открих...  Hug Искам да се накъдря отдавна, но все не се решавам... Имам дълга коса, последно е боядисвана преди три месеца...Бебуча, страхотно ми хареса ефектът при теб - как се казва салона, в който си се правила и ако не е тайна - колко ти излезе...Също ако знаеш какъв къдрин е използван - моля те пиши... Praynig
Искам да помоля и другите мацки, която има снимки от накъдрянето си - ако е удобно да ми прати или публикува тук - интересува ме всичко, свързано с къдренето...Принципно искам да бъда по-скоро рошава и косата ми а стои начупена, на по-едри букли...То май повечето такъв ефект търсят, де... Rolling Eyes SunglassesПомогнете ми да се реша, моля ви...Цената също е важна за мен; тоест при такава дължина дали ще струва над 100 лв...? Имам предвид в някой хубав салон от рода на Магама, Дима стил или който препоръчате...Помагайте мацки! Praynig Hug
Ето как изглежда в момента косата ми:
http://images26.snimka.bg/006153577.jpg
http://images26.snimka.bg/006153558.jpg
Предварително ви благодаря  bouquet

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Ако имаш наистина БЛИЗКА, която да е фризьорка и я попиташ за трайното къдрене, убедена съм, че не съществува такъв, който да ти го препоръча!   superuu

# 78
  • Мнения: 272
В салона на Милен Василев - на ул. "Панайот Волов", не знам номера, съвсем близо до Първа английска гимназия.
Би ли споделила цена,моля  bouquet

# 79
  • Мнения: 1 733
На мен ми струваше 70 лв. Косата ми е дълга малко под раменете.
Както писах и по-горе, исках да е на едри къдрици и да изглежда по-скоро като начупена. Първите няколко дни изглеждаше страхотно. После пак започнах да я мия всеки ден. Почти се е изправила...

# 80
  • София
  • Мнения: 3 271
Какво стана с авторката - накъдри ли се?
Да показва снимки Hug

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
 Hands Clap Е, хайде - чакаме!

# 82
  • Мнения: 272
Няма снимкиииии  Shocked

# 83
хайде да взема участие и аз. Това ми е вечен въпрос - къдрава или права? Къдрила съм се на студено много пъти. Всеки път ефекта е бил - къдрава като овца и изкуствено. Но съм го правила, защото е независимо от атмосферните условия например. Лесно се поддържа. Но трудно израства. Момента, в който къдреното става право, а отдолу израства нова коса е ужасен. Моята коса е тънка, слаба. Постоянно се чудя как да й предам обем и вид. Аз видях снимките на момичето...Ами да ви кажа, тази, която е некъдрена, ми хареса. Може ли да сподели къде се е подстригала така?

# 84
  • гр.София
  • Мнения: 380
Мисля, че много жени с тънки коси като мен са правили тази грешка. Аз-даже два пъти-да ми се чуди човек, но беше преди няколко години. Наистина, в началото изглежда много добре, дори имам няколко снимки, на които изглеждам много екзотично, но после... Когато отидох на фризьор с молба да направи нещо с косата ми, защото изглеждаше ужасно, той ми каза, че никога не е виждал толкова съсипана коса и се наложи да ме подстриже съвсем късо-около 2-3 см. Обем може да се получи и по друг начин. Аз например си слагам пяна и после със сешоар и кръгла четка постигам добър ефект.

# 85
  • Мнения: 316
Ох...не ми помогнахте много да се реша, но... записах час за понеделник и връщане няма...  Rolling EyesДано не се окаже фатална грешка.. newsm78 Sunglasses

# 86
  • Мнения: 294
Ох...не ми помогнахте много да се реша, но... записах час за понеделник и връщане няма...  Rolling EyesДано не се окаже фатална грешка.. newsm78 Sunglasses

Майка ми се къдри от как я помня Simple Smile При нея е страшно защото хем се изрусява-хем се къдри, но така се харесва-инат е и това е..Хубавото на къдравата й коса е, че винаги й трябва едно бързано намачкване с гел и след това е тип-топ.
А ти не се плаши-косата расте, по-важното е да има разнообразие..една моя колежка се накъдри преди 2 месеца с къдрин и сега косата й е почти права, защото е седяла по-малко време с него..ако те е шубе толкова направи същото Simple Smile
Да се похвалиш после Simple Smile

# 87
  • Мнения: 316
Ох...не ми помогнахте много да се реша, но... записах час за понеделник и връщане няма...  Rolling EyesДано не се окаже фатална грешка.. newsm78 Sunglasses

Майка ми се къдри от как я помня Simple Smile При нея е страшно защото хем се изрусява-хем се къдри, но така се харесва-инат е и това е..Хубавото на къдравата й коса е, че винаги й трябва едно бързано намачкване с гел и след това е тип-топ.
А ти не се плаши-косата расте, по-важното е да има разнообразие..една моя колежка се накъдри преди 2 месеца с къдрин и сега косата й е почти права, защото е седяла по-малко време с него..ако те е шубе толкова направи същото Simple Smile
Да се похвалиш после Simple Smile

Най-после нещо окуражаващо Joy Толкова уговорки направих, че искам едри букли и по-скоро начупен ефект, а не къдрав (тя каза, че ще ползва някакви гумени маркучета, така щяла да ми направи косата да изглежда чуплива)...Може би няма да издържи, колкото издържат къдриците, но пък...предпочитам по-краткотраен ефект, отколкото да не се харесам и да си остана така бая време... Надявам се, че поне косата ми е дълга и има какво да се реже, ако не се получатнещата... Rolling Eyes Mr. Green

# 88
  • Мнения: 1 733
Евка, аз също като теб много се притеснявах - трябваше ми цяла година да се реша дали да се накъдря. Както вече казах, направих го преди един месец и косата вече ми е почти права, но защото и аз като теб имах хиляди уговорки Simple Smile Следващия път ще стоя по-дълго с къдрина.
Да покажеш после снимки.

# 89
  • Мнения: 316
Евка, аз също като теб много се притеснявах - трябваше ми цяла година да се реша дали да се накъдря. Както вече казах, направих го преди един месец и косата вече ми е почти права, но защото и аз като теб имах хиляди уговорки Simple Smile Следващия път ще стоя по-дълго с къдрина.
Да покажеш после снимки.

Е как... PartyСамо дано да съм доволна, иначе не знам дали да пускам да развалям пейзажа....Ти също беше обещала---аз съм я изчела тая тема от кора до кора... Crossing Arms Wink Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт