Ароматизатор

  • 2 043
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 092
За момента не мога да се съглася че е удачен ... питала ли си първо педиатъра си дали може   Rolling Eyes
Ако не си те съветвам първо да се обърнеш към него  Simple Smile

# 31
  • София
  • Мнения: 928
Дори и да сложиш ароматизатор само в хола, като е отворена вратата на неговата стая, отново ще мирише. Освен това едва ли ще го държите затворен само в една стая.

# 32
и аз мисля че нетрябва да слагаш никакви аромати при бебока.чувала съм че има вероятносн от алергии докато е малко детето.а и какво по-хубаво от това да ти мирише на бебе в стаята baby_neutral

# 33
  • Мнения: 2 334
Здравейте!
Интересувам се от подходящ ароматизатор.Имаме бебче на 1 месец и не ми се струва подходящо да грабна първия срещнат в магазина.Посъветвайте ме!Кажете вие какви ароматизатори ползвате и доволни ли сте.

Не ми се струва разумно да слагаш ароматизатор при бебе

# 34
  • Мнения: 1 428
Не е добра идея това с ароматизатора   Naughty

# 35
Аз бях чела,че може етерични масла,това е най-добрия вариант според мен,но не всички мисля са подходящи за бебе  Wink

# 36
  • Мнения: 728
Не бих сложила ароматизатор при детето. Все пка се провертява доста често и въздуха не е застоял, на какво да мирише в такъв случай? А ако просто искате къщата да мирише на парфюм, помислите дали си заслужава да предизвикате някоя алергия на детето

Общи условия

Активация на акаунт