Анонимността

  • 3 846
  • 96
  •   1
Отговори
# 60
Ти параноична ли се опитваш да станеш! отиваш директно при него и му казваш какъв е проблема и дали има такова нещо! Разбира се ,че може да е истина както и лъжа!

# 61
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Ти параноична ли се опитваш да станеш! отиваш директно при него и му казваш какъв е проблема и дали има такова нещо! Разбира се ,че може да е истина както и лъжа!
той пък ако има нещо , като вземе да си признае - мани мани  Crossing Arms

# 62
  • Мнения: 1 425
Поискай подробности.
Ако ти ги прати ги провери.
Ако не ти ги прати - кажи че ще подадеш жалба в полицията.

# 63
  • София
  • Мнения: 2 840
Ти параноична ли се опитваш да станеш! отиваш директно при него и му казваш какъв е проблема и дали има такова нещо! Разбира се ,че може да е истина както и лъжа!
той пък ако има нещо , като вземе да си признае - мани мани  Crossing Arms

А ако вземе да си признае, пък тя не ще да се развежда, е те тогава какво правим?

# 64
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Ти параноична ли се опитваш да станеш! отиваш директно при него и му казваш какъв е проблема и дали има такова нещо! Разбира се ,че може да е истина както и лъжа!
той пък ако има нещо , като вземе да си признае - мани мани  Crossing Arms

А ако вземе да си признае, пък тя не ще да се развежда, е те тогава какво правим?
имах един познат, той казваше - отричай до последно, докато не те хванат на калъп  Mr. Green
а друг/пак мъж естествено/  - докато не прокарат конец, да видят дали това е в онова, призната изневяра няма  Mr. Green

# 65
  • София
  • Мнения: 2 840
Има някои, дето си признават.
Е, тогава става особено смешно, ако жената не си тръгне.
Затова, ако не е готова да го напусне, никоя жена не бива да рискува с подобни разпити, хеле пък да търси доказателства и после под тежестта им да иска обяснения.

Ако си иска човека, действа сама и търси решение на проблема, без да разиграва сценки.

# 66
  • Мнения: 3 423
А защо авторката не си завъди любовник.
Така няма да има време за черни помисли.
А и ще й е все тая какви СМС-и получава.
Защото само тези от Него ще са от значение.

# 67
  • Мнения: 1 425
Няма никаква полза от призната изневяра.

# 68
  • Мнения: 3 770
А къде е авторката да внесе малко яснота по въпроса и да отхвърли някои от догадките?
Вярно е ,че няма полза от призната изневяра , но е и адски тъпо , когато нещата са повече от ясни и съпругът отрича с дежурното обвинение "Ти луда ли си? ".

# 69
  • София
  • Мнения: 2 840
Няма никаква полза от призната изневяра.

Мога да поспоря.

# 70
  • Мнения: 3 770
Няма никаква полза от призната изневяра.

Мога да поспоря.

Ако трябва да коментирам от собствен опит само до някъде си права!Ползата е до там , че спира да те гложди съмнението дали все пак си права , но моментално пък идва другото съмнение - дали пак няма да повтори и дали тази вечер наистина работи до късно или е някъде другаде?Или казано по друг начин липса на доверие.На мен ми отне години , докато го възвърна обратно в някаква степен.

# 71
  • Мнения: 1 425
Ако трябва да коментирам от собствен опит само до някъде си права!Ползата е до там , че спира да те гложди съмнението дали все пак си права , но моментално пък идва другото съмнение - дали пак няма да повтори и дали тази вечер наистина работи до късно или е някъде другаде?Или казано по друг начин липса на доверие.На мен ми отне години , докато го възвърна обратно в някаква степен.
  Peace

# 72
  • Мнения: 2 401
Няма никаква полза от призната изневяра.

И аз не мога да се сетя за такава..

# 73
  • София
  • Мнения: 2 840
Няма никаква полза от призната изневяра.

Мога да поспоря.

Ако трябва да коментирам от собствен опит само до някъде си права!Ползата е до там , че спира да те гложди съмнението дали все пак си права , но моментално пък идва другото съмнение - дали пак няма да повтори и дали тази вечер наистина работи до късно или е някъде другаде?Или казано по друг начин липса на доверие.На мен ми отне години , докато го възвърна обратно в някаква степен.

Не ме разбрахте.
Няма полза за жената, както и аз казах.

Но би могло да има полза за мъжа.

# 74
  • Мнения: 1 425
Няма полза за жената, както и аз казах.

Но би могло да има полза за мъжа.
И каква би могла да е ползата за мъжа?

Общи условия

Активация на акаунт