Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 89 отговора

Здравейте мами, може ли да споделите кога започнахте да миете зъбите на децата си?
Цитирай

Малко след годинката, имаше към пет, шест зъбчета. Не започнах от първото зъбче, не виждах никакъв смисъл.
Цитирай

От първия зъб.
Цитирай

сред вятърните мелници

С появата на първото зъбче.
Цитирай

С появата на първите 2 зъба, израстнаха почти едновременно.
Цитирай

Peace
Цитирай

vidin

Имаше вече 7-8 зъбчета, когато започнах, ако не и повече, защото за кратък период избиха няколко.
Цитирай

Sofia

Беше след годинката, че май наближаваше 2 когато започнахме всеки ден да мием зъбките както трябва.
Цитирай

Пловдив

От първото зъбче! Peace
Цитирай

Малко след годинката, имаше към пет, шест зъбчета. Не започнах от първото зъбче, не виждах никакъв смисъл.
PeaceИ аз тогава.
Цитирай

някъде към година и половина май  Rolling Eyes с 10-14 налични зъба (не помня точно колко)
Цитирай

След втория зъб - основно аз ги миех. Беше на около 2 години и няколко месеца, когато започна да си ги мие сам. Сменям четките на около месец-месец и половина.
Цитирай

София

От първия зъб! А смисъл виждах... голям дори. Сега дъщеря ми на 5 г. има траен навик да си мие зъбите.
Цитирай

София, Ларедут, София

С появата на първите 2 зъба, израстнаха почти едновременно.
И ние така. В аптеката се продават четчици за първите зъбчета, като напръстник, поставят се на пръста, много са мекички и много удобни.
Цитирай

да използвам темата (авторката моля да ме извини  Embarassed ) да питам нещо Smile
сутрин кога миете зъбките - преди или след хранене?
питам, защото таня закусва вкъщи, не в градината, аз си мия зъбите преди закуска (от пастите ужасно огладнявам  Embarassed ), баща й след...
та кое е правилното...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 89 отговора