Помогнете ми за име Никълъс или Недко

  • 9 515
  • 248
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 390
и двете са кофти за родните предели  Rolling Eyes
нито едното... има толкова много звучни и красиви имена с Н Peace

# 16
  • Мнения: 3 929
Не ми харесва нито едно от двете имена, но гледам, че са ти препоръчали Никола - за него съм.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 679
Не ми харесва нито едното.

# 18
  • Мнения: 2 746
В никакъв случай Никълъс!
Никола е моят фаворит.

# 19
  • Мнения: 1 367
По принцип не пиша в теми за имената,но тук ще се разпиша.Не ми харесва нито едно от предложенията.Помисли как ще звучи името в комбинация с бащиното и фамилното.От друга страна-как ще изглежда името като бащино,когато бъдещото ти момченце стане баща.Има толкова хубави имена с Н,защо точно тези си избра?Но изборът е твой.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Не ми харесва нито едно от двете имена, но гледам, че са ти препоръчали Никола - за него съм.

Аз също, или Николай  Peace

# 21
  • Мнения: 2 960
Недко -не ми харесва.Никълъл... Whistling ooooh!....е защо...по добре да си е Николай или Никола..ще има прекрасен имен ден на 6-ти декември :.Ама ти си знаеш.

# 22
  • Мнения: 112
Не ми харесват и двете noИ аз съм за Никола.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Двете имена ми седят безумно едно до друго  Laughing
Предполагам, че дядото е Недко, а майката харесва Никълъс.

# 24
  • Мнения: 56
честно казано нито едното,нито другото.защо да не е Никола,едно прекрасно българско име.

# 25
  • Sf
  • Мнения: 978
От тези двете май Недко бих избрала...  Rolling Eyes Никълъс ми идва с много Ъ-та.

# 26
  • Мнения: 770
Никола и Николай са прекрасни имена, другите две не ми харесват и не гласувах.

# 27
  • Мнения: 391
От тези двете май Недко бих избрала...  Rolling Eyes Никълъс ми идва с много Ъ-та.

Подкрепям. Гласувах за Недко, защото от двете ми звучи по-добре. Но наистина Никола е идеалният вариант. Разбира се ако не сте в БГ или имате смесен брак  можеш да го кръстиш Никълъс...

# 28
  • София
  • Мнения: 4 588
Нито едно от двете не ми харесват.
Аз съм за Николай, разбира се. Heart Eyes 
Никола също става. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 2 910
Хм, авторката на темата май ще се разочарова от нашите отговори. Ако е за чужбина Никълъс по- ми допада, но иначе нито едно от двете имена не ми харесва.

Общи условия

Активация на акаунт