Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте бъдещи и настоящи майчета,
бременна съм за втори път и съм в средата на 7 месец. От миналият месец започна да ме боли срамната кост - акушерката каза, че това е нормално размествали се тазовите кости. Обаче от една седмица много ме боли отдолу двете кости при краката, когато ходя имам чувството, че "бебето ще изпадне". Иначе нямам контракции, не че имам много представа какви са те, защото родих секцио.
Това нормално ли е случвало ли се е и принякой от вас ?
Цитирай

Имам същото усещане, но съм вече в 9 месец. Наистина усещането е такова, че съм проверявала дали отдолу не се е показала главичка. И на мен докторите ми казаха, че е нормално, но за 7 месец не зная.
« Последна редакция: пн, 12 май 2008, 11:01 от tanky »
Цитирай

Варна- на крачка от Морската градина

не съм имала такова усещане нито през първата ,нито през втората бременност.но сигурно е нормално.най добре би отговорил лекар какво означават тези неразположения в седмия месец.успех и леко раждане ,като му дойде времето Peace
Цитирай

гр.София

Здравей! Аз съм в началото на осмия месец и също понякога имам подобно чувство-усещането е все едно някой ми е закачил примерно 1 пакет брашно между краката-звучи глупаво, но точно така обясних на таткото как се чувствам. Предполагам, че е нормално, но при следващия преглед ще споделя с гинеколожката си.
Цитирай

Tам през Атлантическия океан

Ето една подобна  тема  Hug http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=292652.0

Цитирай

Stara Zagora

не съм имала такова усещане нито през първата ,нито през втората бременност.но сигурно е нормално.най добре би отговорил лекар какво означават тези неразположения в седмия месец.успех и леко раждане ,като му дойде времето Peace
Успех и от мен и дано всичко бъде на ред
Цитирай

София

И аз изпитвах същото някъде към 7-8 месец. Все едно ми скърцаха тазовите кости и тези от вътрешната страна на бедрата.
Цитирай

Стара Загора

Успех и от мен и дано всичко бъде на ред
  Hug
Цитирай

Подобно усещане имах от началото на 8-ия месец.
Цитирай

Варна,морето,сините вълни...

Имах това усещане от доста рано,някьде от кьм 6-ят месец Peace
Цитирай

UK, Harlow/София

когато ходя имам чувството, че "бебето ще изпадне

И аз споделих същото с познати и те ми се изсмяха. SmileТова усещане с първата бременност го нямах, но всяка е различна.
Цитирай

София

и аз съм чувала,че е нормално(мен не ме боля)
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.