болки е седмият месец

  • 1 275
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
Здравейте бъдещи и настоящи майчета,
бременна съм за втори път и съм в средата на 7 месец. От миналият месец започна да ме боли срамната кост - акушерката каза, че това е нормално размествали се тазовите кости. Обаче от една седмица много ме боли отдолу двете кости при краката, когато ходя имам чувството, че "бебето ще изпадне". Иначе нямам контракции, не че имам много представа какви са те, защото родих секцио.
Това нормално ли е случвало ли се е и принякой от вас ?

# 1
  • Мнения: 236
Имам същото усещане, но съм вече в 9 месец. Наистина усещането е такова, че съм проверявала дали отдолу не се е показала главичка. И на мен докторите ми казаха, че е нормално, но за 7 месец не зная.

Последна редакция: пн, 12 май 2008, 11:01 от tanky

# 2
  • Мнения: 2 960
не съм имала такова усещане нито през първата ,нито през втората бременност.но сигурно е нормално.най добре би отговорил лекар какво означават тези неразположения в седмия месец.успех и леко раждане ,като му дойде времето Peace

# 3
  • гр.София
  • Мнения: 380
Здравей! Аз съм в началото на осмия месец и също понякога имам подобно чувство-усещането е все едно някой ми е закачил примерно 1 пакет брашно между краката-звучи глупаво, но точно така обясних на таткото как се чувствам. Предполагам, че е нормално, но при следващия преглед ще споделя с гинеколожката си.

# 4
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ето една подобна  тема  Hug http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=292652.0


# 5
  • Мнения: 1 447
не съм имала такова усещане нито през първата ,нито през втората бременност.но сигурно е нормално.най добре би отговорил лекар какво означават тези неразположения в седмия месец.успех и леко раждане ,като му дойде времето Peace
Успех и от мен и дано всичко бъде на ред

# 6
  • Мнения: 3 929
И аз изпитвах същото някъде към 7-8 месец. Все едно ми скърцаха тазовите кости и тези от вътрешната страна на бедрата.

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
не съм имала такова усещане нито през първата ,нито през втората бременност.но сигурно е нормално.най добре би отговорил лекар какво означават тези неразположения в седмия месец.успех и леко раждане ,като му дойде времето Peace
Успех и от мен и дано всичко бъде на ред
  Hug

# 8
  • Мнения: 9 814
Подобно усещане имах от началото на 8-ия месец.

# 9
  • Мнения: 4 335
Имах това усещане от доста рано,някьде от кьм 6-ят месец Peace

# 10
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
когато ходя имам чувството, че "бебето ще изпадне

 И аз споделих същото с познати и те ми се изсмяха. Simple SmileТова усещане с първата бременност го нямах, но всяка е различна.

# 11
  • Мнения: 9 973
и аз съм чувала,че е нормално(мен не ме боля)

Общи условия

Активация на акаунт