Кога за пръв път използвахте кенгуру?

  • 2 869
  • 76
  •   1
Отговори
# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
От втория месец. Нашето кенгуру е с твърда подложка за главата и по принцип се води 0+.
  Peace

# 31
  • Мнения: 391
Веднага след изписването ни от болницата в подходящо такова. Защото има и големи боклуци, които дори за маймунки не стават  Tired Нашето е такова:



И нашето е такова, мисля че нямаше месец като го сложих в него, заспиваше веднага. Няма опасност за главичката, тя се поддържа. Някъде към 4тия месец, когато си държеше здраво главата искашше да гледа го обърнах с лицетоо напред. Понякога го слагам вкъщи и така вършим заедно нещо из къщи.

# 32
  • Мнения: 1 900
Ние от втория месец. Кенгуруто е с твърда подложка за главата на бебето и е много удобно. Peace

# 33
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
на 2м и 1/2 когато може да си държи главата стабилно, сега също но за кратко, че си тежи доста  Peace

# 34
  • Мнения: 1 367
Мисла,че може още докато е съвсем малко детето да се сложи в кенгуро,но трябва да се придържа главичката.Моят син почти не съм го носила в такова нещо,защото му беше неудобно.А и аз все се притеснявах,че коланите няма да издържат и ще падне.Сигурно не съм имала основания за тревоги,но...така или иначе минахме без кенгуро.

# 35
  • Мнения: 1 428
На 2 месеца  Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 39 744
Съвсем скоро имаше такава тема. Дияна за 1ви път я сложих в кенгуру на 2м.

# 37
  • Мнения: 4 753
Така и не си купих....  Rolling Eyes  Исках много, но бебо е толкова подвижен, че не търпи много да го държа дори... Постоянно се опитва да се върти и да рита....

# 38
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Когато синът ми беше на около 3 месеца. Така и не го сложих повече, беше ми адски неудобно.
Същото.Пробвах веднъж и не повторих Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 17 591
Да, можеш.

# 40
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Когато синът ми беше на около 3 месеца. Така и не го сложих повече, беше ми адски неудобно.
Същото.Пробвах веднъж и не повторих Peace
Peace....и на мен ми бе адски неудобно кенгуруто  Crazy ..мЪжо го носеше малчо

....иначе на въпроса малчо го сложихме в кенгуруто в края на 1 м, началото на 2 м   Peace то беше от тоя вид където има приставака/подложка за главичката на малко бебче  Peace

# 41
  • Мнения: 108
Здравейте отново, мили мами!!!!
Този път се обръщам към вас, за да ви питам - кога започнахте да използвате кенгуру, за да извеждате навън вашите мъници? Моят Владко е на почти 2 месеца - мога ли да ползваме кенгуру? Предварително благодаря за отговорите ви!!! Сигурна съм, че и този път ще ми бъдете полезни!!!
Въобще не можах да го ползвам,детето ми не искаше да седи в него Wink

# 42
  • Монтана
  • Мнения: 220
След втория месец.  Peace

# 43
  • Мнения: 307
Веднага след изписването ни от болницата в подходящо такова. Защото има и големи боклуци, които дори за маймунки не стават  Tired Нашето е такова:



И аз така. Моето е същото и съм много доволна.  Peace

# 44
  • Мнения: 728
Малкия беше на месец когато го сложих. Важното е да си държи главичката изправена. А ако исакш по-рано, има такива пригодени за новородени.

Общи условия

Активация на акаунт