Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Филми и ТВ сериали
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора

Хареса ли ви?
Снощи излъчиха първият епизод/23:00/-много ме зариби!

Признавам че си падам по такъв тип филми,книги.....
А Вие?

Жалко че ще го дават само в Неделя
Цитирай

Ланкър, планините Овнерог

Сериала е супер як. Обаче вече спряха да го снимат-4 сезона е.

БТВ малко се поизложиха, тъй като преди време го бяха започнали, после го спряха незнайно защо и сега го започват пак от начало.

Песента ми е любима. От много време насам само така ми звъни телефона и не ми омръзва  Laughing
« Последна редакция: пн, 12 май 2008, 13:05 от Гита Ог »
Цитирай

В началото е зарибяващ-и аз така се хванах,но после го оплескаха яко и го омазаха до края на 4-ти сезон.То не бяха глупости,фантасмагории,чак да ти омръзне,а по принцип обичам такива мистериозни сериали... ooooh!
Цитирай

Ха, аз съм пропуснала.  Rolling Eyes
Може ли с две думи да кажете какъв жанр е, за какво става дума горе-долу? Благодаря!  bouquet
Цитирай

Ами в течение на много години 4400 души от различни краища на света изчезват.И накрая в еди коя си година(2004 ли беше) се появяват на едно и също място,на едно езеро,все едно ги е спуснало НЛО или незнайно от къде са се появили.Но интересното е,че нито един от тях не е остарял и с ден,откакто е изчезнал-има изчезнали от 1935г,1946,но се появяват пак млади,както преди.....и правителството сформира специална част-като полиция,която да изследва и да се занимава само с тези 4400 души,които се оказва,че след завръщането си са придобили специални качества-например един кара предмети да летят,друг спира времето.....
Цитирай

София

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=71455.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=208658.0
Цитирай

ееееее не знаех че този сериал датира от толкова време Smile
отивам да дърпам сезоните Smile)))))))))))))))
Цитирай
Благодаря ви за инфото, ще трябва да го гледам следващата неделя.  bouquet
Цитирай

В началото е зарибяващ-и аз така се хванах,но после го оплескаха яко и го омазаха до края на 4-ти сезон.То не бяха глупости,фантасмагории,чак да ти омръзне,а по принцип обичам такива мистериозни сериали... ooooh!
така е , още в трети сезон по средата запецна много здраво , дори не го догледах , а 5 сезон не са и снимали , ясно е защо
Цитирай

афродита, благодаря за разказчето!  bouquet
Цитирай

варненка от София

Май предпочитам Герои  newsm78
Цитирай

София

Е, много ще се разочаровам, ако наистина става тъп по-нататък! Вчера много ми хареса! Макар, че ми напомня доста Герои, ми се стори по-мистериозен от него. А сега се оказва, че сценария издишва впоследствие. Жалко!!!
Цитирай

Сериала е супер як. Обаче вече спряха да го снимат-4 сезона е.

БТВ малко се поизложиха, тъй като преди време го бяха започнали, после го спряха незнайно защо и сега го започват пак от начало.

Песента ми е любима. От много време насам само така ми звъни телефона и не ми омръзва  Laughing

Подкрепям  Peace Саундтрака на Amanda Abizaid също ми е любим. 4400 е много интересен, поне първите 3 сезона ( сега започвам 4-ти).    bouquet
Цитирай

Варна- на крачка от Морската градина

и на мен ми хареса началото-как ще е по нататък ще видим.но ще го гледам със сигурност.
Цитирай

Ланкър, планините Овнерог

Е, много ще се разочаровам, ако наистина става тъп по-нататък! Вчера много ми хареса! Макар, че ми напомня доста Герои, ми се стори по-мистериозен от него. А сега се оказва, че сценария издишва впоследствие. Жалко!!!

По-скоро "Герои" прилича на "the 4400". Герои е по-нов сериал.
« Последна редакция: ср, 14 май 2008, 11:29 от Гита Ог »
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора