Дали съм бременна.Как мислите.

  • 7 187
  • 96
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 054
Честито и от мен Simple Smile   bouquet Сега чакай да ти закъснее 10ина дни и бягай на лекар, че да се похвалиш и с хубава точка   bouquet

# 31
  • Мнения: X
Благодаря за подкрепата.  bouquet
Дано е истина и като отида на док да го потвърди.
Ще ви пиша какво е станало.
Още веднъж голямо благодаря.

# 32
  • Мнения: 3 621
Бледи черти ама ги има , много скоро ще са по-наситени
Честито и от мене и ти пожелавам лека бременност и здраво бебче

# 33
  • Мнения: 3 092
Честито и  от мен !   bouquet

# 34
  • някъде там......
  • Мнения: 477
При мен втората черта стана еднакво наситена с контролната едва на 5-тия ден от закъснението. В деня, когато си направих първия тест дори си мислех, че може и да ми се привижда - толкота силно исках да я има.......
Тихичко "честито" от мен, Анхелика!  bouquet

# 35
  • София
  • Мнения: 1 946
УСПЕХ!  Praynig
Хайде дано след някой и друг ден чертите станат тъмнички и ясни, а после и док потвърди.  Hug

# 36
Извинявам се,но да е пускам друга тема ще питам тук.дали е възможно да ме болят гърдите седмица преди да ми дойде,но да съм бременна или това е признак на цикъла  Sad
Ще се радвам да ми отговорите Praynig

# 37
  • София
  • Мнения: 1 946
Възможно е. ПМС и ранна бременност си приличат много.

# 38
  • Мнения: 1 085
Да, напълно възможно е ,но дай малко повече инфо по въпроса?

# 39
Елеле,при мен по принцип си е така-болят си ме около седмица преди да ми дойде,но предполагам че при всеки е различно?! Peace

# 40
  • Мнения: 674
И от мен тихичко честито   bouquet

# 41
  • Мнения: X
Възмутена съм. #2gunfireХодих днес на лекар за тея болки в корема,че ме притесняват.Лекарката ми е позната взе,че ме прегледа каза,че няма бременност,нищо не се виждало.Аз нямам закъснение,но и тази сутрин си правих тест и 2-рата е по ясно.Но тая докторка каза,че няма бременност и да не вярвам на тестовете.А имам 5 такива теста който сочат почти положителен резултат.Поне да беше казала изчакай да има няколко дни закъснение,а пък тя нищо.Ужас. #2gunfire
Голямо чакане ще падне. #Crazy

# 42
 ShockedЕ как така установи,че няма бременност,като още не ти е закъсняло дори!То ако има,няма и да я види толкова рано,аз поне така си мисля? smile3556

# 43
  • Мнения: 1 334
Възмутена съм. #2gunfireХодих днес на лекар за тея болки в корема,че ме притесняват.Лекарката ми е позната взе,че ме прегледа каза,че няма бременност,нищо не се виждало.Аз нямам закъснение,но и тази сутрин си правих тест и 2-рата е по ясно.Но тая докторка каза,че няма бременност и да не вярвам на тестовете.А имам 5 такива теста който сочат почти положителен резултат.Поне да беше казала изчакай да има няколко дни закъснение,а пък тя нищо.Ужас. #2gunfire
Голямо чакане ще падне. #Crazy
Моето мнение е,че е рано лекар да види каквото и да било.Доколкото си спомням датата за М ти е беше на 17 май. newsm78 Изчакай поне 10-тина дни от тази дата и отиди пак. Peace Но факта,че имаш + тестове вероятно си говори за бременност.

# 44
  • Мнения: 3 092
Да , ПМС и бременността си приличат .Лично мен толкова много ме боляха ,ч е не можех да ги докосна и това ме усъмни дали няма бебе в мен .
Иначе корема си ме боля все едно че всеки момент цикълът ще започне даже на самата дата , на която го очаквах , но така и не се появи .
Пожелавам същото и на теб ! Simple Smile
Анхелика не се сърди , нищо не би могла да види докторката  Tired Ще трябва да отидеш в края на май или началото на юни .До тогава се успокой !

Общи условия

Активация на акаунт