ПЛЕВЕН - 53

  • 10 891
  • 292
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 556
evak, дано сестра ти преодолее болката и намери сили да продължи напред!!! Много ми стана мъчно за нея  Sad

Svetla, и аз трябва спешно да си сменям адресната регистрация и съответно личната карта, и аз днес ще тръгвам да правя опити в тази насока. Сега съм със софийска, но трябва спешно да си направя плевенска.

Еднократните детски 200 лева за Кари съм ги прежалила, че няма да ми ги дадат, 2 пъти ме разкарваха из София между Общината и социалните, накрая не ми ги дадоха, защото съм нямала документ, че имам родствени връзки с децата си  Shocked Това при положение, че нося актове за раждане, свидетелство за брак и т.н. Да са му честити на някой общинар 200-те лева, като са толкова зле.

# 31
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Дикси ,какъв е изпита. Все гледам,че учиш,ама не рзбрах какъв ще е точно?

# 32
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Tess , как ще ги прежалиш? Извади си такъв документ за роднински връзки,дават го веднага,не се чака. Акта за раждане трябва,защото на гърба му записват,че си ги взела парите и друго не помня,май няма. И аз още не съм ги взела тези 200 лв, но все не мога да се наканя. Решила съм да е поне следващия месец.

# 33
  • Мнения: 765
Дикси, не се отчайвай. Може пък да извадиш късмет и изпитващите да не са станели с г... на горе в деня на изпита.

# 34
  • Мнения: 2 556
Нади, не помня до 2 или до 3 годинки на детето беше срока, а този документ за родствени връзки в Общината ми казаха, че го дават социалните, а те казаха, че не било така, трябвало да го взема от Общината Twisted Evil И аз им теглих една майна  Embarassed Това се развива в Младост 3 в София.

# 35
  • Мнения: 1 951
Дикси ,какъв е изпита. Все гледам,че учиш,ама не рзбрах какъв ще е точно?
Изпитът е за придобиване на специалност "Образна диагностика". 4 години след завършването си се водих специализант, и сега се полага изпит върху всичко това, за да се вземе вече специалност.
Комисията наистина е била отврат. 5 човека станали с гъза нагоре вече втори ден, т.к. изпитът се провежда за два дни.
Майната му, каквото стане.

Цинична съм тези дни  Rolling Eyes

# 36
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Tess , до 3 годишна възраст е. Със сигурност не е от социалните документа. Тук го издава есграон-а(или поне и той се намира там). Намира се в сградата на второ ДКЦ. Някой да каже точно какво е,но това си е общината според мен. А като си смениш адресната регистрация дали не може тук да ги вземеш?
Дикси,спокойно! Отиваш със самочувствие и това е! В Плевен ли е това нещо?

# 37
  • Мнения: 2 556
Нади, да сега като си сменя адресната рег. и картата, ще пробвам направо тук, дано успея  Simple Smile

# 38
  • Мнения: 1 951
В София.
Отивам със самочувствие и с достойнство ще си грабна Златния скункс  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 5 026
Дикси, ще го вземеш, убедена съм  Peace Комисията явно не й е ден  Close

Евче, съжалявам за случилото се, важното сега е сестра ти да е ОК  Hug

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 9 нови отговора.  Shocked

# 40
  • ЕН
  • Мнения: 543
Здравейте и от мен! Бях се поизгубила, но бях на гости при мамчето в Търново та затова. Май ще трябва да си сменям адресната регистрация на личната карта, защото моята е все още с търновската. А доколкото разбирам децата се вписват по адресна регистрация на майката и после акта за раждане се получава от общината на майката, както и еднократните помощи за раждане и за да си спестя куп главоблъсканици ще трябва да правя нова лична карта. Някоя от вас имала ли е подобен казус за разрешаване.
здравейте и от мен
не мисля че е точно така  newsm78. по лична карта съм в плевен но родих и двете си деца в софия и акта за раждане ходих да си го получа от общината към която беше болницата в която ги родих.
дано съм ти помогнала с нещо

# 41
  • Мнения: 5 026
Честита годишнина на Валенцето и Ангел!
Да сте много здрави и влюбени!


# 42
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Здравейте.Много сме активни днес. Laughing
Ева дано със сестра ти занапред всичко да наред. HugСтискам палци.
Ние днес сме по добре PeaceСополите се сгъстиха,дано ги изкара бързо.
И не мен ми се наложи да си сменям адр.регистрация,но беше преди 4години.
Валенце честит празник. newsm51
Пожелавам ви много любов
  bouquet

# 43
  • Мнения: 4 390
Евка, съжалявам, че така е станало със сестра ти, но щом специалистите са категорични - няма как. Успех занапред й пожелавам! Hug
Дикси, каквото ще да става! Wink Като не сега, друг път ще го вземеш, голяма работа.

Честита годишнина на Валенцето и Ангел!
Да се обичате все така, мило семейство!  bouquet

Тесс, ще ходите ли днес в Спартак?

# 44
  • Мнения: 2 556
Дивианка, да, аз ще ходя направо да го взема,  баща му ще го заведе, че имам работа тука. Там ще се видим значи:)

Общи условия

Активация на акаунт