Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители в България - общ
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 112 отговора

Хайде, мами, не се стеснявайте, всички градове си имат темички с изключение на нашия, а ми се струва че не може да няма поне няколко във форума Thinking Пишете тук,  когато се изморите от разходките из панаира  Very Happy
Цитирай

Хоп, хайде и аз тук    Laughing Laughing Laughing
Не живея вече Търговище от няколко години, но съм си отттам!!!
Скоро даже ще го посещавам...
Винаги съм се чудила защо нема темичка толкоз ли няма две - три мами от там!!!
Цитирай

Popovo

Е не съм от Търговище, но големия ми син е роден там, а живея на 30 км- в Попово. Стефинка, засичаме се и тук  Mr. Green
Когато идваш насам, може да си спретнем една срещичка за по кафе.  bouquet
Цитирай

радвам се да се запознаем, макар и само виртуално момичета.... з Very Happy а среща и аз съм - за, стига да не родя дотогава (20ти юли ми е термина) не съм от тук по принцип, но вече 2 г. живея тук... Кокетка, ти при кого ражда? И доволна ли си от грижите в болницата, че аз доста се двоумя дали да остана тук да раждам  Thinking
Цитирай

Мацки - на разположение съм в града до края на седмицата    Hug Hug Hug
Цитирай

Здравейте!
И аз съм от Търговище, макар че не живея там от доста години.  Smile
stefinka жалко... вчера се прибрахме от там, бяхме на панаир.
Аз бях пускала преди 2 години тема във търсене на търговищки мами, ама никой не се отзова!  Hug
Поздрави, момичета!   bouquet  bouquet И пишете по често!
Цитирай

Stefinka ако в събота си още на линия и си свободна може да направим една разходка  Peace виждам, че имаш бебоче, на колко е?
Цитирай

сега видях, че ще е само мъничко по-голям от нас  Wink Да ви е жив и здрави и да не спира да ви радва! newsm07
Цитирай

fanimira, мерси много!!!          Love Love Love
Незнам за събота - ама през работните дни съм тук - ако си свободна пиши!!!       Hug Hug Hug
Цитирай

ох, жалко че аз още работя, много искам да се видим, нищо де вие нали си имате баба тук пак ще идвате  Smile
Цитирай
Здравейте и аз съм от Търговище PartyВече живея в София,но това не ме прави софиянка нали LaughingНие ще се прибираме към Т-ще към края на другия месец за 1-2 седмици така ми е домъчняло....не съм си ходила вече 4 мес..не съм вярвала,че ще ми липсва,но е така....
Цитирай

София

Супер!
Време беше и търговищянки да си имат тема  Love
Аз също живея в София, но си идвам сравнително често.
Ще ви наглеждам  35
« Последна редакция: сб, 31 май 2008, 23:11 от malenush »
Цитирай

Цитирай

Я да побутна темата, че бяхме отишли много назад
 Peace Peace Peace
Цитирай
Okаза се,че се прибирам в началото на другия месец към Т-ще понеже сестра ми има изпити сега.Може да се видим на по кафенце с мамчета от града:)
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 112 отговора