Добра треньорка по плуване във Варна за басейн Приморски

  • 126 694
  • 468
  •   1
Отговори
  • Мнения: 105
Моля, мамите, на които децата ходят на плуване( в басейна до Пристанището) да ми предложат добра треньорка по плуване. Решила съм да запиша дъщеря ми, която е на 8 год. Никога не е плувала, защото често боледуваше, а има желание доста отдавна да ходи на плуване. Днес като отидох до басейна да се информирам, жената от касата ми извади 5-6 визитки и аз се чудя при коя. Незнам по какъв критерий да я избера. Моля, помагайте

Благодаря предварително   Hug


 

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 385
Треньор(ка) случайно ли е в женски род или държиш да е жена?

# 2
  • Мнения: 533
Аз също се интерсувам от добър треньор по плуване, без значение дали е мъж или жена.
Ще съм благодарна, ако някой даде информация от първа ръка  Laughing

# 3
  • Мнения: 1 547
Днес щях да водя сина си, за да го записвам на плуване, но не сколасах - попадна ми някаква брошурка на треньора Гешев, други не знам. Аз съм тренирала плуване между 4-тата и 12-тата си година, била съм при Пантелеев, когото от време на време заместваха Хриска Пейчева и въпросния Гешев /сигурно вече е 55-60-годишен/. Лошото е, че май нямам много ведри спомени от него, но поне ми е познат като име. Ако някой достави прясна информация, ще съм благодарна.

# 4
  • Мнения: 113
Препоръчвам ви Борислав и Калоян Георгиеви.Синът ми тренира при тях от 1 година и съм много доволна от резултатите  и отношението им към децата.

# 5
  • Мнения: 13 512
Ваня кръчмарова беше много добра треньорка, но вече е в Ориндж фитнес.
Синът ми е ходил на няколко тренировки на Калоян...за начинаещи като че ли  не е много подходящ.

# 6
  • Мнения: 1
   Случайно записах сина си при Палаузова(не можах да и запомня първото име)и много съм доволен-за няколко дни се научи да плува с дъската и вече преплува малкия басейн (може пък да се е метнал талантлив на баща си Simple Smile сутрин го водя в 8ч им почва тренировката и цената на месец е 15лв.Не знам дали има тренировки и след обяд,но попитайте на входа.(и пишете как са вашите плувци-може и състезание да им направим)сина ми е на 7год и ще бъде в първи клас-
горд татко

# 7
  • Варна
  • Мнения: 3 227
Аз също съм тренирала 15 години, но синхронно плуване. В момента май от тези на басейна, за плуване сякаш наистина Калоян Георгиев е най-добре, ако решиш синхронно - Галина Андонова  Peace

# 8
  • Мнения: 52
   Случайно записах сина си при Палаузова(не можах да и запомня първото име)и много съм доволен-за няколко дни се научи да плува с дъската и вече преплува малкия басейн (може пък да се е метнал талантлив на баща си Simple Smile сутрин го водя в 8ч им почва тренировката и цената на месец е 15лв.Не знам дали има тренировки и след обяд,но попитайте на входа.(и пишете как са вашите плувци-може и състезание да им направим)сина ми е на 7год и ще бъде в първи клас-
горд татко

Вилия Палаузова се казва.Днес за първи път ще водя сина си при нея. Втроник и четвъртък от 18.30ч.(мисля,че има и сутринта),събота  са от 8.00 и от 16.30 часа.

# 9
  • Мнения: 13 512
А по колко деца  тренират в група? Има ли индивидуални тренировки/.

# 10
# 11
  • Мнения: 274
Клуб "Албатрос 2001" от 01.07.2008 ще провеждат безплатни тренировки за начинаещи.Тренъорките са две жени /едната се казва Бистра, а на другата в момента не се сещам името/.Изключително внимателни са.Миналата година синът ми започна при тях и съм много доволна.

# 12
  • Мнения: 13 512
Клуб "Албатрос 2001" от 01.07.2008 ще провеждат безплатни тренировки за начинаещи.Тренъорките са две жени /едната се казва Бистра, а на другата в момента не се сещам името/.Изключително внимателни са.Миналата година синът ми започна при тях и съм много доволна.
къде е този клуб?

# 13
  • Мнения: 52
Първата тренировка на сина ми мина перфектно Simple SmileТреньорката е невероятна жена(Вилия Палаузова).Определено смятам,че изборът ми беше правилен Simple Smile

# 14
здравеите на всички относно клуб албатрос 2001 - клубът вече си има сайт http://albatros2001.hit.bg/ разгледаите там си пише в директория Новини за безплатната програма по плуване.Много са добри тренйорките нямада останете разочаровани

Общи условия

Активация на акаунт