«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒом

ƒом

14 041 членове ¬ключете се
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

—офи€

ћнени€: 2 248
»мам чисто нови уреди - инокс, но н€мам иде€ с какво да ги поддържам.
“ези които са имат иноксови уреди сигурно вече са изпробвали сума ти препарати, така че споделете кое е ефикасно и кое не
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 185
јз използвам Mr Muscolo в едно малко шишенце специално за инокс, за сега ми върши работа.
÷итирай

ћнени€: 2 412
» на мен ми тр€бва такъв препарат. ўе чакам отзиви. Peace
÷итирай

ћнени€: 9 390
препарат за миене на прозорци върши страхотна работа за почистване на инокс. ))))
÷итирай

¬арна

ћнени€: 4 128
» аз се записвам да след€.
¬карах си автогол с готварска печка от инокс - цапа се бързо, чисти се трудно   Mad
— препарат за прозорци само се зацапва, тр€бва обезмаслител, но аз още не съм открила идеални€т който хем да чисти, хем да не замазва.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 867
» аз съм с ћускуло за инокс.
Ќ€мам база за сравнение обаче и не мога да кажа до колко е добро.
„исти, не е да не чисти, отделен е въпросът,  че не ги понас€м иноксовите ми уреди.
÷итирай

ћнени€: 1 981
купих си кърпа от микрофибър и бърша само с не€/леко влажна/без препарат...
÷итирай

¬арна

ћнени€: 4 105
препарат за миене на прозорци върши страхотна работа за почистване на инокс. ))))

»зрично пише, че не тр€бва да се ползват подобни препарати
ј иначе на ћедикс за керамичен плот и инокс Smile
÷итирай
» аз се записвам да след€, защото имам доста иноксови уреди. #Crazy
÷итирай

Sugarland

ћнени€: 3 875

ј иначе на ћедикс за керамичен плот и инокс Smile

и аз това ползвам и съм много доволна Peace
÷итирай

ћнени€: 2 412

¬карах си автогол с готварска печка от инокс - цапа се бързо, чисти се трудно   Mad

“ова изречение ме провокира да напиша нещо, което отдавна ми се върти в главата. Smile
ѕреди да взема иноксови уреди вкъщи, н€вс€къде чет€х как по инокса не остават пръсти.
ѕо нашите обаче остават. newsm78
’ладилникът и микровълновта са в сив цв€т, без да са инокс и се поддържат супер лесно.
“ака и не разбрах какво пропуснах при избора си. Sad
÷итирай

¬арна

ћнени€: 1 367
“ези мокри кърпички са страхотни, за почистване на засъхнали мазнини по инокса. Ќо леко замазват, затова минавам след това с леко навлажнена микрофибърна кърпа. јко не е много замърсено - само с микрофибъра.
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 3 553
препарат за миене на прозорци върши страхотна работа за почистване на инокс.

Peace + микрофибърна кърпа.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 2 248
ј микрофибърната кърпа - н€каква специална ли е  newsm78, в магазините за препарати ли да € търс€ newsm78
÷итирай

—офи€

ћнени€: 9 014
Ќавлажнена микрофибърна кърпа. ћо€та си € купих от ѕикадили /има такива в почти всеки магазин за препарати, а и дори в хранителни стоки/ - за 1.80 лева. »ма и по-скъпи, ама ми е скръндзаво да дам 6-8 лева за кърпа. ¬ърши ми страхотна работа за почти всичко в кухн€та - вратичките на шкафовете /венге/, плочките, иноксовите уреди, плота с котлоните.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора