31 май, поредна сбирка на близнаци и всякакви други "-знаци"!

  • 5 594
  • 80
  •   1
Отговори

Анкета

В колко часа да е срещата?

Опции:

* Гласуването приключено: чт, 29 май 2008, 12:08

  • Мнения: 1 895
Празниците минаха - време е за нова среща.

Приканвам хората с най-здравите нерви, близнашките родители, на сладък разговор със себеподобни Grinning
Децата да поиграят, ние да се похвалим, оплачем, възмутим или възхитим от тях (кой каквото го влече) Twisted Evil
Да си направим поредната сбирка на двойните и тройни колички, коремчета и ходещи крачета.
Лятната естрада в Борисовата градина ни зове! Пускам анкета за часа. Вие сте - гласувайте!

Заявили присъствие до този момент:

1.hellche 
2.uzi_buzi
3.didka_2
4.DessiJ
5. kassi /patrissia/
6. avalena - под въпрос
7. matskio - под въпрос
8. irka_s
9. Snejy
10.melita - под въпрос
11.pollitta
12.mimi1978
13.NellyDi
14.lorraine
15.Пазя го въф тайна! - под въпрос
16.Дъмпер
17.meglenita 
18. stefffiii
19. Double with Cream

Последна редакция: пн, 26 май 2008, 12:35 от Double with Cream

# 1
  • София
  • Мнения: 1 711
Гласувах за 31, мисля че е подходяща тази дата. За мястото и аз съм за същото, но ако има някой други предложения да казва  Joy

# 2
  • София
  • Мнения: 1 727
И аз мисля, че 31-ви е добре. Там сме Simple Smile

# 3
  • Мнения: 623
Гласувах за 31-ви.......но сега не се точа много,защото предния път идването ни отпадна в последния момент и ми беше криво Rolling Eyes
Мястото си е екстра Peace

# 4
  • Мнения: 2 950
И аз съм за 31-и.  Simple Smile Преди това нямам възможност, а на 1 юни да идем в Борисовата градина или който и да било друг парк с толкова много дЯца, означава да полудеем.  #Crazy hahaha #Crazy

# 5
  • Мнения: 1 165
И аз съм за 31-и.  Simple Smile Преди това нямам възможност, а на 1 юни да идем в Борисовата градина или който и да било друг парк с толкова много дЯца, означава да полудеем.  #Crazy hahaha #Crazy

И аз така  Peace, гласувах за 31 май по тази причина.

# 6
  • Мнения: 1 092
Ние за 31 няма да успеем/ поне за сега/.
Очертава се евентуално пътуване Rolling Eyes

Но за 24 или 25 съм ЗА! Peace

# 7
  • Мнения: 238
Гласувах за 31 Май защото е най-далече в бъдещето и може би ще добия кураж да изведа за толкова дълго моите мишки за първи път.  Wink  Голям мерак ми е да дойда на такава среща, че ще видим... дано не ни се размине в последния момент  Peace

# 8
  • Мнения: 770
Съжалявам, но тази среща ще я пропуснем! Ние ще пътуваме на 31, но дори срещата да е за друга дата, пак няма да можем, защото таткото ни е със счупена ключица... ooooh! Поради тази причина не гласувах за дата...
Така, че приятно прекарване и ще чакам снимки Peace

# 9
  • Мнения: 28
Гласувах за 25-ти. Струва ми се, че на 24-ти и 1-ви ще е лудница навсякъде поради това, че са празници. Можем евентуално и на 31-ви, но е по-несигурно.

# 10
  • София/ Плевен
  • Мнения: 354
Най- сетне отново в София и с интернет... гласувах за 31, понеже мамите, които познавам са гласували за тази дата  Mr. Green Всъщност нямам претенции, когато и да решите ние ще дойдем  bouquet

# 11
  • Мнения: 50
Хайде пак на среща  Grinning Миналият път беше неприятна изненада с лудницата на сцената в Борисовата градина, но там наистина е много подходящо за всички нас! Така и не можах да видя никой...  Sad Гласувах за 25-ти по енерция и после видях, че повечето сте за 31-ви. Та само да не е на 24-ти и на 1-ви и да не ни се случи като предния път да можем да се появим само за 15мин. - колкото да се отчетем. Чакам с нетърпение да разбера какво ще се реши!  Hug

# 12
  • гр.София
  • Мнения: 55
Здравейте,някой ще каже ли на кое място е сбирката или тя е само за определен кръг от майки.Ние не сме  ходили досега на такива сбирки и ще бъде много приятно да се срещнем и запознаем.

# 13
  • Мнения: 1 895
melita, от кога те чакам да пропишеш Laughing Сбирката е в Борисовата градина, на Лятната естрада зад стадиона на ЦСКА. Денят определяме с анкетата, часът ще съгласуваме другата седмица.
Всички бъдещи и настоящи двойни и тройни майки са добре дошли. А ти направо ще си радост за очите ни с тези две двойки Hug Заповядай с цялото домочадие - дано батковците се навият да те придружат и те Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 1 016
Ние по това време ще сме във Варна (ако там има среща, ще се включим  Wink ). Затова и аз не гласувам за дата, но ще съм мислено с вас. Една близнашка мама от нашия квартал, която не ползва Интернет прояви желание да се включи, така че - когато решите дата и час, ще й предам къде да ви намери.

Общи условия

Активация на акаунт