"БИЛКА"с екстракт от бяло грозде

  • 34 826
  • 190
  •   1
Отговори
# 180
  • У нас
  • Мнения: 304
Мелиса ,успех в ползването!Може би зависи колко количество се използва ,аз го разнасъм с масажен диск на Орифлейм,голямо търкане пада и ставам на сини точки smile3511

# 181
  • Мнения: 2 414
Аз по принцип нямам много целулит даже никакъв,но все пак го ползвам един вид профилактично.

# 182
  • У нас
  • Мнения: 304
Щастливка! newsm10 .Аз не мога да се похваля със същото ,но упорито работя по въпроса Joy

# 183
  • Мнения: 2 159
и аз мислех да си взимам антицелулитния, ама ще изчакам за отзивите ви, че май ефект никакъв Rolling Eyes
не че очаквам чудеса, ама все пак

# 184
  • Мнения: 1 817
и аз мислех да си взимам антицелулитния, ама ще изчакам за отзивите ви, че май ефект никакъв Rolling Eyes
не че очаквам чудеса, ама все пак
Има по-скоро изглаждащ ефект според мен,а целулита ми и не очаквам да се махне.Ползвам вече около 10дни.

# 185
  • София
  • Мнения: 1 508
И аз си взех антицелулитния лосион с бяло грозде.Много се съмнявам, че ще има ефект.Досега съм ползвала, от време на време, един на Дав.С него поне кожата ставаше видимо по-гладка, за стегната не смея да твърдя.Гроздето поне хубаво мирише Wink

# 186
  • Мнения: 2 159
е значи поне на миризма ще го докарам Grinning
исках да питам за околоочния на коя серия е най-лекичък
аз до сега съм ползвала само на Garnier и имам чувството, че се сбръчках още повече Rolling Eyes може и да си внушавам и да е от годинките, ама...
в началото ползвах UltraLift червения и май направих грешка, защото ми се струва, че е за по-голяма възраст
после си взех Repair&Comfort и е доста лекичък, но бръчките пак ми се струва, че се задълбочават Rolling Eyes
за това сега съм решила да ползвам на Билка поне не е толкова пари, като ще съм сбръчкана Mr. Green

# 187
  • Мнения: 2 414
Аз не виждам никакъв ефект за двуседмична употреба. Naughty

# 188
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Взех си антицелулитния с бяло грозде и модулатора за тяло с мавруд. Това второто има невероятен аромат.  Crazy
Кой от двата ще ми препоръчаш?
А Хидратиращо кремче?

# 189
Искам да попитам какъв крем от Билка да ползвам.На 24 г. съм.

# 190
  • Мнения: 7 723
Взех си антицелулитния с бяло грозде и модулатора за тяло с мавруд. Това второто има невероятен аромат.  Crazy
Кой от двата ще ми препоръчаш?
А Хидратиращо кремче?
Хидратиращата серия е АКВА- с краставица и пъпеш.
...съдържа и крем за лице. Peace

Общи условия

Активация на акаунт