за пюретата АМ-АМ

  • 619
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 888
Здравейте:)Ние сме предимно на тези пюрета. Но  засега съм виждала само плодови и зеленчукови. Имали  месни пюрета от тази марка?Ако няма, какви други пюрета на цената на тази марка с месо бихме ми препоръчали:)

# 1
  • Мнения: 3 932
Ползвали сме месни пюрета на Ганчев, бебко си ги хапваше с голям апетит.
Е, докато не опита пържоли естествено. Joy Joy Joy

# 2
  • София
  • Мнения: 6 145
В страницата на "ам-ам" http://www.bpcniksi.com не са дадени пюрета с месо, та предполагам, че нямат.

# 3
  • Мнения: 8 505
Май и аз не съм срещала други пюрета на подобна цена освен тези на Ганчев  Thinking

# 4
  • София
  • Мнения: 6 145
Току що видях, че на "ам-ам" имало и серия "българска куня" от която видях - Тракийски гювеч, но той също е без месо. Имам предвид, че може да обогатят асортимента в бъдеще. Иначе на Ганчев са на тази цена и тези "Мандев", за които са писали момичетата в другата тема. От последните имало 2 вида с месо.

# 5
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
"Ам-ам" пускат някакви нови зеленчукови, зеленчуково-плодови и били обещали да пуснта и с месо
Аз лично -аз а не бебко - предпочитам Ганчев - имат вкус на ядене докато "Ам-ам" са ми много сладки. По тази причина давам (Ганчев но и разнообразявам с Ам-ам

# 6
  • Мнения: 844
Абе момичета, кажете ми моля ви, по-сладки ли са пюретата на Ам-Ам от тези на Ганчев и ако да кои (плодовите или зеленчуковите). Моят малък мъж не ги ще плодовите на Ганчев, много им се мръщи и предполагам, щото не са така сладки като Фризолака.

# 7
  • sofia
  • Мнения: 482
С две ръце подкрепям АМ-АМ пред Ганчев. На Ганчев плодовите са като нектари - беба никога не ги е яла в чист вид, винаги със суха каша вътре. А и на Ам-ам ми изглеждат малко повечко натурални.

# 8
  • Мнения: 396
Моята дъщеричка предпочита Ганчев,купувах и пюрета на АМ-АМ,но тя не ги хареса.Според мен всичко си е до вкус на бебока,еееееее пък и те си имат мнение по вапроса ,разбира се ! Party

# 9
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Купих на Габи Зеленчукова мусака с ябълки на Ам-ам. Майка ми и я е дала в събота и е изяла почти цялото бурканче /ако го взимате имайте предвид че е доста червено и много цапа - при хранене и при акане/. Днес взех от ХИТ пюре само от череши и утре ще и го дам. Досега е пила само череши с ябълка и много го хареса.
Повечето пюрета ги комбинирам с Ганчев, защото става голяма цапаница, нали са доста редички. Но май повече предпочита Ам-ам

Общи условия

Активация на акаунт