Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора
Здравейте, не знам дали това е подходящия форум да споделя, но същата тема започнах в един друг сайт и нещата отидоха към подигравки, а на мен изобщо не ми е до смях. Всъщност става дума за това, че на моя приятел му мирише пениса дори след като е излезнал току що от банята. Какво да направя според вас? Неудобно ми е да му кажа Sad
Цитирай

ooooh!

Не знам от колко време сте заедно и дали това е било винаги или от скоро... Но си помисли на какво ниво му е хигиената тогава щом и след баня му мирише ..
Кажи му да си го мие по-честичко иначе няма да има фелацио  Mr. Green....
Цитирай

Варна

И какво от това?! Не ти е приятно да му правиш френска ли? Защо не се изкъпете заедно и да го излъскаш до блясък собственоръчно? Поне ще си сигурна, че е чист и миризмата си е просто физиологична.
Цитирай
абсолютно чист е, къпя се с него и го виждам да го мие но пак нещо ми понамирисва...не знам дали на мен ми става нещо, но определено намирисва.
от 1 месец сме заедно...
ако има гъбички, мирише ли ?!
Цитирай

София

Мдаа, явно си го заплаква само при специални поводи. Освен да зачестят поводите.. newsm78
И да, гъбките намирисват, където и да са.
Цитирай

Zeist, NL

Ти докато се свениш и се чудиш как и дали да му кажеш, кой знае какви печурки си разменяте  ooooh!
Цитирай
ами да чудя се как да ми кажа от една страна, от друга се надявах да чуя нещо от сорта "ами то винаги си мирише по-малко"  Rolling Eyes
Цитирай

ами да чудя се как да ми кажа от една страна, от друга се надявах да чуя нещо от сорта "ами то винаги си мирише по-малко"  Rolling Eyes

Абе жена ти на колко години си  ooooh!?
Цитирай

Ти теменужки ли очакаваш  Mr. Green
Цитирай
23, не ми е първият мъж (нито последният хаха), но за 1ви път се сблъсквам с подобно нещо  Confused
Цитирай

Pyce

Еееее,ще я изядете с парцалите.

Аз не съм се сблъсквала с подобен проблем,но не можеш ли да подпиташ някой приятел дискретно,предполагам,че наистина е наприятно Sick
Или се опитай в някой здравен форум,където пишат медицински лица,там може да получиш и смислен отговор.

Може някакъв проблем да има момчето,понякога не е никак смешно.
Цитирай
чудя се дали не е както на някои хора им мирише потта, да не е такъв случая просто да му мирише пишката?!
Цитирай

35мм,съжалявам,че се смея..не е за същината на въпроса..по-скоро за сравнението за потта и пишката.. 35съжалявам,а сега сериозно..
мхм,значи има два варианта-или има някакви гъбички или възпаление,или просто естествената му миризма е по-специфична и на теб не ти понася.
иди се прегледай ти и ако нямаш ти нищо-значи и той няма. Thinkingако имаш нещо,лекувайте се и двамата.
а ако се окаже,че просто така си мирише..ако пък чак толкова не ти понася,изключи френската от репертоара.
успех!!!
Цитирай

Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops

Май сгреши, че пусна темата тук.
Най-вероятно има някаква гъбична инфекция.
Ако сте достатъчно близки, можеш да му кажеш нещо от сорта "Абе забелязвам някаква по-различна миризма, дай да проверим от какво мое да е." Не е нещо срамно.
В един момент се зачудих, дали Клюкарника не се е преместил тъдява. newsm78
Цитирай

под голямата лоза

Май сгреши, че пусна темата тук.
Най-вероятно има някаква гъбична инфекция.
Ако сте достатъчно близки, можеш да му кажеш нещо от сорта "Абе забелязвам някаква по-различна миризма, дай да проверим от какво мое да е." Не е нещо срамно.
В един момент се зачудих, дали Клюкарника не се е преместил тъдява. newsm78
Деси, те са заедно едва от месец Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора