Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора

Мами,
някоя от вас да има опит с това чудо?
Моля, споделете опит. Струва ли си или не?
Цитирай

München

Моя приятелка тук се храни по тази схема и беше много доволна. Аз лично нямам опит  Cool
Цитирай

Nederland/Hoofddorp

За пръв път 4увам Rolling Eyes
Цитирай

München

Храненето ти е по точкова система. в общи линии в това се състои
Цитирай

Храненето ти е по точкова система. в общи линии в това се състои

а това с групите, да не е като анонимните алкохолиzи, само дето никой не е анонимен и никой не е алкохолик...
Цитирай

München

Хехе,  Laughing ми тя беше доволна от сбирките. Веднъж седмично са и не знам точно какво ти говорят.... Thinking Знам, че ги мерят, за да видят до къде са стигнали с килцата  Very Happy
Цитирай
Ето малко инфо.
Иначе съм си копувала туй-онуй ама е ставала неволно все. После виждах знака на weight watchers Embarassed Laughing Laughing
Цитирай

Bristol

Хехе,  Laughing ми тя беше доволна от сбирките. Веднъж седмично са и не знам точно какво ти говорят.... Thinking Знам, че ги мерят, за да видят до къде са стигнали с килцата  Very Happy
Порицават се публично ако са наддали Wink Това уж стимулирало да не изневериш на диетата Wink
Иначе и аз си купувам техни стоки. Имат доста хубави попадения Wink
Цитирай

Цитат
Порицават се публично ако са наддали Wink Това уж стимулирало да не изневериш на диетата Wink
Иначе и аз си купувам техни стоки. Имат доста хубави попадения Wink
Цитат

е, те това с публичното порицаване ама хич не ме кефи.
Цитирай

Germany

е, те това с публичното порицаване ама хич не ме кефи.
Aми то точно това е целта на занятието Wink тъй като не те кефи да те порицават публично си даваш зор да не надебеляваш (че даже и да сваляш) и така постигаш желаният ефект Laughing Така се подпомага дисциплината. То ако вземат да те потупват по рамото за всяко качено кило как ще се отслабва Wink
Цитирай

Домати не останаха.

Много е суперско от това, което съм чула.
Цитирай

Лиске, аз я правих тази зима и съм много доволна
смъкнах едни килца дето иначе не мърдаха.
струва ми се много балансиран начин за хранене, без изпадане в крайности
идеята е че имаш даден брой точки на ден, които се калкулират в зависимост от възраст, пол, кила, тип работа и тн.
всяка храна ти носи определено количество точки. колкото е по-мазно или сладко толкова повече точки. Приспадаш си тички за спорт.

сваляш килата бавно, но сигурно и придобиваш добри хранителни навици.
срещите не са задължителни - можеш да си купиш диск или да си свалиш разни пиратски материали от интернет. Ако четеш френски имам много неща.
Аз ходих някъде на 5-6 срещи.  не са порицавали никого, че не е отлабнал достатъчно, но "потупваха по рамото" тези които се справят добре. На срещите се мериш без другите да те виждат 
модератората насочва разговора. атмосферата беше приятна

питай ако се сещаш нещо конкретно, че стана доста дълго, да не ме биете  hahaha
Цитирай

София

Рали, моля ако е удобно - напиши моля къде може да се прочете на френски повече за тази система. Много ме заинтригува, благодаря.
Цитирай

USA

Имам приятелка, която много успешно сваля килограми. И аз съм се запалила, скоро да ходя Smile
Цитирай
Niakoi moje li da poiasni malko.
Ot saita se razbita che ima dve menuta - edno e s tochki, a drugoto iadesh kolkoto iskash.
moje li niakoi da kaje koi hrani spadat kam tezi menuta.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора